"Astana Knowledge City" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 307 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 1469 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Astana Knowledge City» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 307 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) 2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесімен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағында және 2-тармағының 1) тармақшасында көзделген іс-шаралар аяқталғаннан кейін Қоғам акцияларының мемлекеттік пакетін «Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымына нысаналы салым ретінде беруді қамтамасыз етсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 307 "О некоторых вопросах акционерного общества Astana Knowledge City"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2011 года № 1469
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 307 "О некоторых вопросах акционерного общества "Astana Knowledge City" следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) с Канцелярией Премьер-Министра Республики Казахстан обеспечить передачу автономной организации образования "Назарбаев Университет" в качестве целевого вклада государственного пакета акций Общества после завершения мероприятий, предусмотренных в пункте 1 и  подпункте 1) пункта 2 настоящего постановления.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов