Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Қолдау" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының конкурстық массасын өткізудің ерекше шарттары мен тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 1473 Қаулысы
«Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 2-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Конкурстық массаны сатудың:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі «Қолдау» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – Кәсіпорын) үздіксіз жұмысын жүзеге асыру үшiн қажетті өндiрiстiң бiрыңғай технологиялық циклін қамтамасыз ететiн Кәсіпорын мүлкін сатуды бiрыңғай лотпен (бұдан әрi – лот) жүзеге асыруды;
2) лотты сатудың әкiмшiлiк шығыстар мен бiрiншi және екiншi кезектегi кредиторлар талаптарының сомасынан төмен емес ең төменгі бағасын белгiлеуді;
3) аукционға мемлекет бақылайтын және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің инфрақұрылымын энергиямен, сумен және жылумен жабдықтау және тіршілік әрекетін қамтамасыз ету саласындағы объектілерді пайдалану құқығын Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен келіскен заңды тұлғалардың қатысуын қамтамасыз етуді;
4) конкурстық басқарушыға лотты сатып алушыға меншiк құқығы өткен сәтке дейiн Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің инфрақұрылымын энергиямен, сумен және жылумен жабдықтау және тіршілік әрекетін қамтамасыз ету саласындағы үздіксіз шаруашылық қызметін қамтамасыз ету үшін шарттар жасасу құқығын беруді көздейтін ерекше шарттар мен тәртібі белгiленсiн.
2. Бірыңғай лотты сатып алушыға Кәсiпорын қызметкерлерiнің жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету жөнiндегі мiндеттемелерді қабылдауды көздейтін қосымша талаптар белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы Республиканского государственного предприятия "Қолдау" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2011 года № 1473
В соответствии с пунктом 4 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы, предусматривающие:
1) продажу имущества Республиканского государственного предприятия «Колдау» Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Предприятие), обеспечивающего единый технологический цикл производства, необходимого для осуществления бесперебойной работы Предприятия, осуществить единым лотом (далее - лот);
2) минимальную цену продажи лота не ниже суммы административных расходов и требований кредиторов первой и второй очередей;
3) обеспечение участия в аукционе юридических лиц, контролируемых государством и согласовавших право на эксплуатацию объектов в области энерго-, водо-, теплоснабжения и жизнеобеспечения инфраструктуры Вооруженных Сил Республики Казахстан с Министерством обороны Республики Казахстан;
4) наделение конкурсного управляющего правом заключения договоров для обеспечения бесперебойной хозяйственной деятельности в области энерго-, водо-, теплоснабжения и жизнеобеспечения инфраструктуры Вооруженных Сил Республики Казахстан до момента перехода права собственности к покупателю лота.
2. Установить дополнительное требование к покупателю единого лота, предусматривающее принятие обязательств по обеспечению занятости работников Предприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство обороны Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов