"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 94 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1584 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 94 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 211-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 94 "О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1584
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 94 "О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 211) следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар және іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар және іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Мемлекеттік қаражат тұрақтылығы» деген 1-стратегиялық бағытта:

в Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в подразделе "3.1. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в стратегическом направлении 1. "Стабильность государственных финансов":

«Республикалық бюджеттің теңгерімділігі, Ұлттық қор активтерін 2020 жылда ЖІӨ-ге шаққанда кемінде 30 % деңгейге жеткізу және қолайлы деңгейде үкіметтің борыш көлемін қолдау» деген 1.1-мақсатта:
«Республикалық бюджеттің тапшылығын азайту, мемлекеттік шығыстар құрылымының тиімділігін арттыру және үкіметтік борышты қолайлы деңгейде ұстап тұру және шағын кредит беруді дамыту» деген 1.1.1-міндетте:
мына:
«
Мемлекеттік бюджет есебінен қаржыландырылатын және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі сметалары (бюджет) Қазақстан Республикасы орган қызметкерлерінің еңбек ақысы бірыңғай жүйесін бекіту бойынша Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасын әзірлеу
X
-
-
-
-
»
деген жол алынып тасталсын;

в цели 1.1. "Сбалансированность республиканского бюджета, доведение активов Национального фонда к 2020 году до уровня не менее 30 % ВВП и поддержание размера правительственного долга на приемлемом уровне":
в задаче 1.1.1. "Снижение дефицита республиканского бюджета, повышение эффективности структуры государственных расходов, удержание правительственного долга на приемлемом уровне и развитие микрокредитования":
строку
"
Разработка проекта указа Президента Республики
Казахстан по утверждению единой системы оплаты
труда работников органов Республики Казахстан,
содержащихся за счет государственного бюджета и
сметы (бюджета) Национального Банка Республики
Казахстан
х
-
-
-
-
"
исключить;

«Салық түсімі мен кеден төлемдерінің толықтығы, салық және кеден жүйесін жақсарту» деген 1.1.2-міндетте:
мына:
«
«Салық салудың дәрежесі және тиімділігі» Жаһандық бәсекеге қабілеттілік индексінің индикатор
Дуниежүзілік экономикалық форумның есебі
позиц ия
74
74
74
73
73
72
72
»
деген жол алынып тасталсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
сипаттамасында:
«Кедендік бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыруды қамтамасыз ету. Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу мен кедендік бақылау» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Кеден ісі саласындағы саясатты қалыптастыруға, жүргізуге және оны іске асыруға қатысу. Кедендік декларациялау мен кедендік бақылауды жүзеге асыру және жетілдіру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өтетін тауар айналымын жеделдету жөніндегі міндеттерді іске асыру»;
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:

в задаче 1.1.2. "Полнота поступлений налогов и таможенных платежей, улучшение налоговой и таможенной систем"
строку
"
Индикатор Глобального
индекса конкуренто-
способности «Степень и
эффект налогооблажения
Отчет
Всемирного
экономического
форума
позиция
74
74
74
73
73
72
72
"
исключить
в разделе "7. Бюджетные программы":
в Бюджетной программе 001 "Обеспечение бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета": в описании:
строку "Обеспечение формирования и реализация государственной политики в области таможенного контроля. Таможенное оформление и таможенный контроль товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Участие в формировании, ведении политики в сфере таможенного дела и ее реализация. Осуществление и совершенствование таможенного декларирования и таможенного контроля, а также реализация задач по ускорению товарооборота через таможенную границу Республики Казахстан";
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":

«Штат саны» деген жолдағы «20 281» деген сандар «20 265» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Салық салудың дәрежесі және тиімділігі» Жаһандық бәсекеге қабілеттілік индексінің индикаторы» деген жол алынып тасталсын;
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «45 805 948» деген сандар «45 949 384» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитін жүзеге асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «30 000» деген сандар «27 165» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Тарату және банкроттық рәсімдерді жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «63 827» деген сандар «61 979» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптама жүргізу» деген бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
006 «Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 231 484» деген сандар «1 208 351» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «44 100 000» деген сандар «67 260 188» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 747 853» деген сандар «1 672 062» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Үкіметтік борышқа қызмет көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «126 076 848» деген сандар «122 458 241» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осымен байланысты дауларды реттеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жекешелендіруге жататын объектілердің санына сатылған объектілердің пайызы» деген жол алынып тасталсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «425 660» деген сандар «420 075» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «14 397» деген сандар «13 718» деген сандармен ауыстырылсын;
021 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күрделі шығындары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке "Штатная численность" цифры "20 281" заменить цифрами "20 265";
в показателях конечного результата:
строку "Индикатор Глобального индекса конкурентоспособности "Степень и эффект налогообложения" исключить;
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "45 805 948" заменить цифрами "45 949 384";
в Бюджетной программе 002 "Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "30 000" заменить цифрами "27 165";
в Бюджетной программе 003 "Проведение процедур ликвидации и банкротства":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "63 827" заменить цифрами "61 979";
бюджетную программу 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" исключить;
в Бюджетной программе 006 "Приобретение акций международных финансовых организаций":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 231 484" заменить цифрами "1 208 351";
в Бюджетной программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "44 100 000" заменить цифрами "67 260 188";
в Бюджетной программе 011 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 747 853" заменить цифрами "1 672 062";
в Бюджетной программе 013 "Обслуживание правительственного долга":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "126 076 848" заменить цифрами "122 458 241";
в Бюджетной программе 016 "Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим":
в графе "2011 год":
в показателях прямого результата:
строку "Процент проданных объектов к количеству объектов, подлежащих приватизации" исключить;
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "425 660" заменить цифрами "420 075";
в Бюджетной программе 019 "Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "14 397" заменить цифрами "13 718";
в Бюджетной программе 021 "Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан":
в графе "2011 год":
в показателях прямого результата:

«Комитеттердің аумақтық бөлімшелерінің әкімшілік ғимараттарына, үй-жайлары мен құрылыстарына күрделі жөндеу жүргізу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу» деген жолдағы «18» деген сандар «31» деген сандармен ауыстырылсын;
«Әкімшілік ғимараттар сатып алу» деген жолдағы «2» деген сан «3» деген санмен ауыстырылсын;
«Қызметтік автокөлік сатып алу» деген жолдағы «19» деген сандар «23» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазынашылық комитетінің орталық аппараты мен аумақтық бөлімшелерін қажетті техникамен, жабдықпен және жиһазбен қамтамасыз ету» деген жолдағы «206» деген сандар «271» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Проведение капитального ремонта административных зданий, помещений и сооружений территориальных подразделений комитетов, разработка проектно-сметной документации" цифры "18" заменить цифрами "31";
в строке "Приобретение административных зданий" цифру "2" заменить цифрой "3";
в строке "Приобретение служебного автотранспорта" цифры "19" заменить цифрами "23";
в строке "Обеспечение необходимой техникой, оборудованием и мебелью центрального аппарата и территориальных подразделений Комитета казначейства" цифры "206" заменить цифрами "271";

«Аумақтық салық органдары мен Орталық аппарат үшін негізгі жабдықты сатып алу» деген жолдағы «8» деген сан «9» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 831 252» деген сандар «2 292 102» деген сандармен ауыстырылсын;
023 «Кедендік сараптама жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Оларды Сыртқы экономикалық қызметтің Тауарлық номенклатурасына сәйкестігін дұрыс жіктеу үшін Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлардың сапалы құрамын анықтау үшін зерттеулер жүргізу» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Кеден ісі саласындағы міндеттерді шешу үшін арнайы және ғылыми танымдарды пайдалана отырып, кедендік операцияларды жасау кезінде зерттеулер жүргізу
сараптама
1 669
515
2 000
1 300
1 500
»;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Кедендік сараптама жүргізу нәтижесі бойынша бюджетке кедендік төлемдер мен салықтардың қосымша түсуі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Кедендік бақылау жүргізу кезінде туындаған мәселелер бойынша кеден сарапшысының қорытындысын беру
Қорытынды
1 669
515
2 000
1 300
1500
»;
024 «Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу» деген бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
026 «Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Кеден бекет қызметкерлеріне 434 тез салынатын қызметтік тұрғын үйлер және жатақханалар құрылысы
объекті
434
»
деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Алматы облысындағы кеден бекеттерінің қызметкерлері үшін қызметтік тұрғын үйлер салу
объекті
4
Кеден бекеті қызметкерлеріне қызметтік тұрғын үйлер және жатақханалар салу
объекті
44
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Кеден бекеттеріндегі жаңаларды пайдалануға енгізу және жұмыс істеп тұрған бақылау өткізу пункттерін қайта жаңғырту» деген жолдағы «7» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«Шекара маңындағы аудандарда кеден органдары қызметкерлерін тұрғын жаймен қамтамасыз ету» деген жолдағы «434» деген сандар «4» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «8 011 588» деген сандар «5 314 092» деген сандармен ауыстырылсын;
036 «Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Серверлік жабдықтарды сатып алу» деген жолдағы «8» деген сан «7» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «3 607 926» деген сандар «3 526 273» деген сандармен ауыстырылсын;
038 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Субсидияланатын кредиттердің саны» деген жолдағы «25» деген сандар «14» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бірлесіп субсидияланатын кредиттер саны» деген жолдағы «25» деген сандар «14» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Приобретение основного оборудования для территориальных налоговых органов и Центрального аппарата" цифру "8" заменить цифрой "9";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 831 252" заменить цифрами "2 292 102";
в Бюджетной программе 023 "Проведение таможенной экспертизы":
в показателях прямого результата:
строку "Проведение исследований для определения качественного состава товаров, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан для их правильной классификации в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности" изложить в следующей редакции:
"
Проведение исследований
при совершении
таможенных операций с
использованием
специальных и научных
познаний для решения
задач в сфере
таможенного дела
экспертиза
1 669
515
2 000
1 300
1 500
";
в показателях конечного результата:
строку "Выдача экспертных заключений по качественному составу товаров, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"
Выдача заключений
таможенного эксперта по
вопросам, возникшим при
проведении таможенного
контроля
Заключение
1 669
515
2 000
1 300
1500
";
бюджетную программу 024 "Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения" исключить;
в Бюджетной программе 026 "Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры":
в показателях прямого результата:
строку
"
Строительство 434 быстровозводимых служебных жилых домов и общежитий для сотрудников таможенных постов
объект
43
4
"
исключить; дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство служебных жилых домов
для сотрудников таможенных постов в
Алматинской области
объект
4
Строительство служебных жилых домов
и общежитий для сотрудников
таможенных постов
объект
44
";
в графе "2011 год":
в показателях конечного результата:
в строке "Ввод в эксплуатацию новых и реконструкция действующих контрольно-пропускных пунктов на таможенных постах" цифру "7" заменить цифрой "5";
в строке "Обеспечение жильем сотрудников таможенных органов в приграничных районах" цифры "434" заменить цифрой "4";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "8 011 588" заменить цифрами "5 314 092";
в Бюджетной программе 036 "Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства":
в графе "2011 год":
в строке "Приобретение серверного оборудования" цифру "8" заменить цифрой "7";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "3 607 926" заменить цифрами "3 526 273";
в Бюджетной программе 038 "Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках "Программы посткризисного восстановления  (оздоровление конкурентоспособных предприятий)":
в графе "2011 год":
в строке "Количество субсидируемых кредитов" цифры "25" заменить цифрами "14";
в строке "Количество просубсидируемых кредитов" цифры "25" заменить цифрами "14";

«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «7 050 207» деген сандар «4 766 720» деген сандармен ауыстырылсын;
039 «Қазақстан тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
040 «Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын салу» деген бюджеттік бағдарламада:
«өлшем бірлігі» деген жолда:
«Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын салу» деген жол «бірл.» деген сөзбен толықтырылсын;
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «220 075» деген сандар «237 626» деген сандармен ауыстырылсын;
043 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде консультанттардың қызметіне ақы төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Консультанттардың бірлесіп қаржыландырылатын қызметтерінің саны» деген жолдағы «49» деген сандар «14» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сауықтыру жоспарларының саны» деген жолдағы «49» деген сандар «14» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 715 000» деген сандар «490 000» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 058 «Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығасыларын өтеуді және экономикалық орнықтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
058 Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығасыларын өтеуді және экономикалық орнықтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Сипаттамасы
Өңірдің экономикалық орнықтылығын қамтамасыз етуге Батыс Қазақстан облысының бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидияларды беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
жобалы жыл
жобалы жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Уақтылы трансферттер бөлу
%
100
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Жергілікті бюджетке трансферттердің барлық сомасының түсуін қамтамасыз ету
%
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге

в строке "объем бюджетных расходов" цифры "7 050 207" заменить цифрами "4 766 720";
бюджетную программу 039 "Увеличение уставного капитала АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" исключить;
в Бюджетной программе 040 "Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов":
в графе "ед. изм.":
строку "Строительство Центров приема и обработки информации налоговых органов" дополнить словом "ед.";
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "220 075" заменить цифрами "237 626";
в Бюджетной программе 043 "Оплата услуг консультантов в рамках "Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)":
в графе "2011 год":
в строке "Количество софинансируемых услуг консультантов" цифры "49" заменить цифрами "14";
в строке "Количество планов оздоровления" цифры "49" заменить цифрами "14";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 715 000" заменить цифрами "490 000";
дополнить бюджетной программой 058 "Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона следующего содержания:
"
Бюджетная
программа
058 «Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской
области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности
региона»
Описание
Целевые текущие трансферты бюджету Западно-Казахстанской области на
обеспечение экономической стабильности региона
Вид
бюджетной
программы:
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа
реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый
период
проек-
тируе-
мый
год
проек-
тируе-
мый
год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
теку-
щего
года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Своевременное выделение трансфертов
%
100
показатели конечного результата
Обеспечение поступления в местные
бюджеты всей суммы трансфертов
%
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тг.

115
Сыртқы тіркелмеген пайдаланушылардың саны (порталдың қонақтары)
пайд.
500
»;
тиімділік көрсеткіштерінде:
мына:
«
Көрсетілетін электрондық қызметтер тізбесін арттыру (жыл соңына)
бірлік
17
55
55
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын;
«
Автоматтандырылған ақпараттық және электрондық қызметтердің саны (жыл соңына)
бірлік
17
3
55
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «3 080 746» деген сандар «2 284 505» деген сандармен ауыстырылсын;
071 «Байқоңыр» кешенінің объектілерін бағалау және жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Байқоңырбаланс» ММ теңгеріміне бекітуге, сондай-ақ Қазақстан Республикасының әділет органдарында жедел басқару құқығын мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыруға жататын «Байқоңыр» кешені объектілерінің жалпы санының пайызы» деген жолдағы «39» деген сандар «67» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Байқоңыр» кешені объектілерінің құнын бағалау бойынша жұмыстар жүргізу» деген жолдағы «27 933» деген сандар «1 207» деген сандармен ауыстырылсын;
«Байқоңырбаланс» ММ теңгеріміне «Байқоңыр» кешенінің объектілерін бекіту, сондай-ақ Қазақстан Республикасының әділет органдарында жедел басқару құқығын мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыру» деген жолдағы «354» деген сандар «3 200» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «398 718» деген сандар «374 500» деген сандармен ауыстырылсын;
072 «Салық әкімшілігі жүйесін реформалау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 860 285» деген сандар «283 020» деген сандармен ауыстырылсын;
104 «Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «6 572 210» деген сандар «6 218 264» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кестеде:
«2011 жыл» деген бағандағы «1 113 696 044», «1 036 143 542», «77 552 502» деген сандар тиісінше «1 076 574 533», «1 061 463 288», «15 111 245» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

115
Количество внешних незарегистрированных
пользователей (гости портала)
польз.
500
";
в показателях эффективности:
строку
"
Увеличение перечня оказываемых
электронных услуг (на конец года)
ед.
17
55
55
"
изложить в следующей редакции:
"
Количество автоматизированных
информационных и электронных услуг
(на конец года)
ед.
17
3
55
";
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "3 080 746" заменить цифрами "2 284 505";
в Бюджетной программе 071 "Оценка объектов комплекса "Байконур" и регистрация прав на недвижимое имущество":
в графе "2011 год":
в показателях прямого результата:
в строке "Процент от общего количества объектов комплекса "Байконур", подлежащих закреплению на балансе ГУ "Байконырбаланс", а также осуществлению регистрации права оперативного управления в органах юстиции Республики Казахстан" цифры "39" заменить цифрами "67";
в показателях конечного результата:
в строке "Проведение работ по оценки стоимости объектов комплекса "Байконур" цифры "27 933" заменить цифрами "1 207";
в строке "Закрепление на балансе ГУ "Байконырбаланс" объектов комплекса "Байконур", а также осуществление государственной регистрации права оперативного управления в органах юстиции Республики Казахстан" цифры "354" заменить цифрами "3 200";
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "398 718" заменить цифрами "374 500";
в Бюджетной программе 072 "Реформирование системы налогового администрирования":
графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 860 285" заменить цифрами "283 020";
в Бюджетной программе 104 "Борьба с наркоманией и наркобизнесом":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "6 572 210" заменить цифрами "6 218 264";
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год" цифры "1 113 696 044", "1 036 143 542", "77 552 502" заменить соответственно цифрами "1 076 574 533", "1 061 463 288", "15 111 245".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов