"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1594 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағатын құру туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы
мемлекеттік мұрағатын құру туралы
«Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңының 22-бабының 2-тармағына сәйкес және ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағаты құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О создании специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1594
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О создании специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
УКАЗ Президента Республики Казахстан О создании специального государственного архива
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года «О Национальном архивном фонде и архивах» и в целях обеспечения национальной безопасности ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Создать специальный государственный архив Министерства
внутренних дел Республики Казахстан.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев