"2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 1619 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы
жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің
2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Тәуелсіздіктің 20 жылдығын мерекелеудің тұжырымдамасында:
«Тәуелсіздік мерейтойын мерекелеудің күнтізбесі» деген бөлімде:
«Қараша – «Үдемелі индустриялық-инновациялық даму» деген 11-тармақта:
үшінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«Бұл айда Қазақстанның нақты экономикалық тәуелсіздігі мен табысты қаржылық реформаларының рәмізі – ұлттық валюта – Теңге күні кеңінен мерекеленеді. Үдемелі индустриялық-инновациялық даму мемлекеттік бағдарламасы бойынша жаңа объектілердің ашылуы болады.»;
«Тәуелсіздіктің жиырма шыңы» 20 жұлдызды күн күнтізбесі (2011 жылғы 26 қарашадан – 15 желтоқсанға дейін)» деген кіші бөлімде:
«Алтын теңге» (7 желтоқсан)» деген 12-тармақта:
үшінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«Іс-шаралардың негізгі желісі – ұлттық валюта – Қазақстан экономикасының бәсекеге қабілеттілігінің басты белгілерінің бірі.»;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 47-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
47.
Республика тәуелсіздігінің 20 жылдығы аясында Қазақстан саясаттанушыларының конгресін өткізу
ПӘ-не ақпарат
MM
25 желтоқсан
»;
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
59.
Республика Тәуелсіздігінің 20 жылдығына орайластырылған агроөнеркәсіптік сектор жұмыскерлерінің республикалық форумын өткізу
ПӘ-не ақпарат
АШМ
25 желтоқсан
»;
реттік нөмірі 64-жол алып тасталсын;

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 "Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2011 года № 1619
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 «Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
УКАЗ Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144
«Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости
Республики Казахстан»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 «Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан» следующие изменения и дополнения:
1) в Концепции празднования 20-летия Независимости, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе «Календарь празднования юбилея Независимости»:
в пункте 11. «Ноябрь - «Форсированное индустриально-инновационное развитие»:
часть третью изложить в следующей редакции:
«В этом месяце широко празднуется День национальной валюты - тенге - символа реальной экономической независимости и успешной финансовой реформы Казахстана. Состоится открытие новых объектов Госпрограммы форсированного индустриально-инновационного развития.»;
в подразделе «Календарь 20-ти звездных дней «Двадцать вершин Независимости» (с 26 ноября по 15 декабря 2011 года)»:
в пункте 12. «Алтын тенге» (7 декабря)»:
часть третью изложить в следующей редакции:
«Основной лейтмотив мероприятий - национальная валюта - один из главных атрибутов конкурентоспособной экономики Казахстана.»;
2) в Плане мероприятий по проведению 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
строку, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
«
47.
Провести под
эгидой 20-летия
Независимости
Республики
Конгресс
политологов
Казахстана
информация в АП
МК
25 декабря
»;
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
«
59.
Провести
республиканский
форум
работников
агропромышлен-
ного сектора,
приуроченный к
20-летию
Независимости
Республики
информация в АП
МСХ
25 декабря
»;
строку, порядковый номер 64, исключить;

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 82-1-жолмен толықтырылсын:
«
82-1.
Жетекші экономистер мен халықаралық инвесторлардың, сарапшылардың, саясатшылардың қатысуымен экономикалық форум өткізу
ПӘ-не ақпарат
ЭДСМ, «Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» ЗТБ (келісім бойынша),
ҚР ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині
25 желтоқсан
»;
реттік нөмірлері 83, 97-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 98-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
98.
Тәуелсіздік жылдары еліміздің қаржы жүйесінің дамуына үлес қосқан қаржыгерлерге құрмет көрсетуді ұйымдастыру
ПӘ-не ақпарат
Қаржымині, «Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы» ЗТБ (келісім бойынша),
облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері
25 желтоқсан
»;
реттік нөмірі 104-жол алып тасталсын;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«ӘдМ - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі»;
3) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамында:
мыналар:
Майлыбаев                   – Қазақстан Республикасы Президентінің
Бағлан Асаубайұлы             Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
Комиссия төрағасының орынбасары,
Мұхамбетов                  – Ақтөбе облысының әкімі енгізілсін;
Архимед Бегежанұлы
М.С. Әшімбаев, Е.Н. Сағындықов, Д.Ж. Нөкетаева, А.С. Соловьева, А.З. Смайыл шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев

дополнить строкой, порядковый номер 82-1, следующего содержания:
«
82-1
Провести
Экономический
форум с
участием
ведущих
экономистов и
международных
инвесторов,
экспертов,
политиков
информация в АП
МЭРТ, ОЮЛ
«Ассоциация
финансистов
Казахстана»
(по согла-
сованию),
НБ РК (по
согласо-
ванию), МФ
25 декабря
»;
строки, порядковые номера 83, 97, исключить;
строку, порядковый номер 98, изложить в следующей редакции:
«
98.
Организовать
чествование
финансистов,
внесших вклад
в развитие
финансовой
системы страны
за годы
Независимости
информация в АП
МФ, ОЮЛ
«Ассоциация
финансистов
Казахстана»
(по согласо-
ванию),
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
25 декабря
»;
строку, порядковый номер 104, исключить;
в Примечании: расшифровке буквенных аббревиатур:
после строки «МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан» дополнить строкой следующего содержания:
«МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан»;
3) в составе Государственной комиссии по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
ввести:
Майлыбаева             - заместителя Руководителя Администрации
Баглана Асаубаевича      Президента Республики Казахстан,
заместителем председателя Комиссии,
Мухамбетова            - акима Актюбинской области;
Архимеда Бегежановича
вывести: Ашимбаева М.С., Сагиндикова Е.Н., Нукетаеву Д.Ж., Соловьеву А.С., Смайыла А.З.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев