"Қазақстан Республикасынан халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберілген, бұрын дипломатиялық қызмет персоналы лауазымында болған лауазымды адамдарды тиісті шет мемлекеттегі Қазақстан Республикасының шет елдегі мекемесінің персоналына теңестіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 530 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 1625 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.02.2015 № 60 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасынан халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберілген, бұрын дипломатиялық қызмет персоналы лауазымында болған лауазымды адамдарды тиісті шет мемлекеттегі Қазақстан Республикасының шет елдегі мекемесінің персоналына теңестіру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 530 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
3.
Тәшібаев Мұрат Сейітжанұлы - Қауіпсіздік және жаңа қыр көрсетулер мен қауіп қатерлерге қарсы іс-қимыл саласындағы ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары - бөлім бастығы
Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
».
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2011 года № 530 "О приравнивании должностных лиц, направленных на работу в международные организации от Республики Казахстан, ранее занимавших должности персонала дипломатической службы, к персоналу загранучреждения Республики Казахстан в соответствующем иностранном государстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2011 года № 1625. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 60
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2015 № 60.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2011 года № 530 «О приравнивании должностных лиц, направленных на работу в международные организации от Республики Казахстан, ранее занимавших должности персонала дипломатической службы, к персоналу загранучреждения Республики Казахстан в соответствующем иностранном государстве» следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
«
3.
Ташибаев Мурат Сейтжанович -
заместитель директора –
начальник отдела
Департамента по
сотрудничеству в сфере
безопасности и
противодействия новым
вызовам и угрозам
советник Посольства Республики
Казахстан в Республике Беларусь
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов