Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қозғалыс дабылының, бөгеуінің, байланысының және оны ақпараттандырудың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" 2010 жылғы 31 шілдедегі № 769 және "Темір жол көлігінің және оған байланысты инфрақұрылымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" 2010 жылғы 4 тамыздағы № 794 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1643 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 269 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.05.2018 № 269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қозғалыс дабылының, бөгеуінің, байланысының және оны ақпараттандырудың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 шілдедегі № 769 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 45, 414-құжат) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулы 2014 жылғы 2 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.";
2) "Темір жол көлігінің және оған байланысты инфрақұрылымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 794 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 47, 427-құжат) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулы 2014 жылғы 2 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.";
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2010 года № 769 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности сигнализации, блокировки, связи и информатизации движения" и от 4 августа 2010 года № 794 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности железнодорожного транспорта и связанной с ним инфраструктуры"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1643. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2018 года № 269 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.05.2018 № 269 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2010 года № 769 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности сигнализации, блокировки, связи и информатизации движения" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 45, ст. 414) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее постановление вводится в действие со 2 августа 2014 года.";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 794 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности железнодорожного транспорта и связанной с ним инфраструктуры" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 47, ст. 427) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее постановление вводится в действие со 2 августа 2014 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов