Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитеті Хатшылығының Кеден ісі және шекаралық мәселелер жөніндегі департаменті басшысының орынбасары лауазымына бекітуге Қазақстан Республикасының кандидатурасын ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1678 Қаулысы
Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Мемлекетаралық кеңесінің 2001 жылғы 31 мамырдағы № 14 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық қоғамдастық органдарының лауазымды тұлғалары туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасына бекітілген квотаға сәйкес Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитеті Хатшылығының Кеден ісі және шекаралық мәселелері жөніндегі департаменті басшысының орынбасары лауазымына бекітуге Сәуле Марланқызы Пірімбетованың кандидатурасын ұсыну туралы Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ұсынысы мақұлдансын.
2. «Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетінің Хатшылығындағы Қазақстан Республикасына бекітілген квотаға сәйкес лауазымға кандидатураны бекітуге ұсыну туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 шілдедегі № 716 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О представлении кандидатуры Республики Казахстан на утверждение на должность заместителя руководителя Департамента по таможенному делу и пограничным вопросам Секретариата Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1678
В соответствии с Положением о должностных лицах органов Евразийского экономического сообщества, утвержденным Решением Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества от 31 мая 2001 года № 14, Правительство Республики КазахстанПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о представлении кандидатуры Примбетовой Сауле Марлановны на утверждение на должность заместителя руководителя Департамента по таможенному делу и пограничным вопросам Секретариата Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества в соответствии с квотой, закрепленной за Республикой Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2008 года № 716 «О представлении на утверждение кандидатуры на должность в Секретариате Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества в соответствии с квотой, закрепленной за Республикой Казахстан».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов