"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1679 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 212-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген бөлімде:
«3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген кіші бөлім осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
«3.2. Әділет министрлігінің стратегиялық бағыттары мен мақсаттарының мемлекеттің стратегиялық мақсаттарына сәйкес келуі» деген кіші бөлімде:
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыттары мен мақсаттары» деген 1-бағанда:
«5-стратегиялық бағыт. Зияткерлік меншікті дамыту үшін Қазақстанда қолайлы жағдайлар қалыптастыру
5.1-мақсат. Зияткерлік меншікті барабар қорғауды қамтамасыз ету» деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«5-стратегиялық бағыт. Дүниежүзілік сауда ұйымының және Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымының нормаларына сәйкес зияткерлік меншік құқықтарын қорғау
5.1-мақсат. Зияткерлiк меншiктi дамыту үшiн Қазақстанда қолайлы жағдайлар қалыптастыру»;
«4. Функционалдық мүмкiндiктердi дамыту» деген бөлімде:
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыты мен мақсаттарының атауы» деген 1-бағанда:
«5-стратегиялық бағыт. Зияткерлік меншікті дамыту үшін Қазақстанда қолайлы жағдайлар қалыптастыру
5.1-мақсат. Зияткерлік меншікті барабар қорғауды қамтамасыз ету» деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«5-стратегиялық бағыт. Дүниежүзілік сауда ұйымының және Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымының нормаларына сәйкес зияткерлік меншік құқықтарын қорғау
5.1-мақсат. Зияткерлiк меншiктi дамыту үшiн Қазақстанда қолайлы жағдайлар қалыптастыру»;
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыты мен мақсаттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар» деген 2-бағанда:
«Әділет министрлігінің кадр әлеуетін жетілдіру» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы 11 және 12-тармақтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1679
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 212) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
подраздел "3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в подразделе "3.2. Соответствие стратегических направлений и целей Министерства юстиции стратегическим целям государства":
в графе 1 "Стратегические направления и цели государственного органа" строки:
"Стратегическое направление 5. Формирование в Казахстане благоприятных условий для развития интеллектуальной собственности
Цель 5.1. Обеспечение адекватной охраны прав интеллектуальной собственности"
изложить в следующей редакции:
"Стратегическое направление 5. Охрана прав интеллектуальной собственности в соответствии с нормами Всемирной торговой организации и Всемирной организации интеллектуальной собственности
Цель 5.1. Формирование в Казахстане благоприятных условий для развития интеллектуальной собственности";
в разделе "4. Развитие функциональных возможностей":
в графе 1 "Наименование стратегического направления и цели государственного органа" строки:
"Стратегическое направление 5. Формирование в Казахстане благоприятных условий для развития интеллектуальной собственности
Цель 5.1. Обеспечение адекватной охраны прав интеллектуальной собственности"
изложить в следующей редакции:
"Стратегическое направление 5. Охрана прав интеллектуальной собственности в соответствии с нормами Всемирной торговой организации и Всемирной организации интеллектуальной собственности
Цель 5.1. Формирование в Казахстане благоприятных условий для развития интеллектуальной собственности";
в графе 2 "Мероприятия по реализации стратегического направления и цели государственного органа":
подраздел "Совершенствование кадрового потенциала Министерства юстиции" дополнить пунктами 11 и 12 следующего содержания:

«11. Құрылымдық бөлімшелер қызметкерлері қызметінің тиімділігін бағалауды жүргізу.
12. Менеджмент және сапа жүйесін енгізу.»;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлім осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                             К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1679 қаулысына
1-қосымша

"11. Проведение оценки эффективности деятельности сотрудников структурных подразделений.
12. Внедрение системы менеджмента и качества.";
раздел "7. Бюджетные программы" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1679

3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi
1-стратегиялық бағыт. Заңнаманы жетiлдiру, сапалы норма шығару қызметi
1.1-мақсат. Ұлттық құқықтық жүйенi жаңғырту және оны үздiк халықаралық тәжiрибеге сәйкес келтiру
Осы мақсатқа қол жеткiзуге бағытталған бюджеттiк бағдарламалардың коды – 006, 055
Нысаналы индикатор (қол жеткізудiң түпкiлiктi мерзiмiн (кезеңiн) көрсету)
Ақпарат көзi
Өлшем бiрлiгi
2009 (есептi жыл)
2010 (ағымдағы жылдың жоспары)
Жоспарлы кезеңде

3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые
индикаторы, мероприятия и показатели результатов
Стратегическое направление 1. Совершенствование законодательства, качественная нормотворческая деятельность
Цель 1.1. Модернизация национальной правовой системы и приведение ее в соответствии с лучшей международной практикой
Код бюджетной программы, направленной на достижение данной цели - 006, 055
Целевой
индикатор
(с указанием
окончательного
срока (периода)
достижения)
Источник
информации
ед-ца
изм.
2009
(от-
четный
год)
2010
(план
текущего
года)
в плановом периоде