Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1716 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 18-бабының 2-тармағына және 584-бабы 5-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении кодов органов налоговой службы Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1716. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
В соответствии с пунктом 2 статьи 18 и подпунктом 2) пункта 5 статьи 584 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1716 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтары

1. Утвердить прилагаемые коды органов налоговой службы Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1716
Коды органов налоговой службы Республики Казахстан

6205
232
ҚР Қаржымині СК Астана қаласы бойынша СД «Астана - жаңа қала» СБ
6206
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР Қаржымині СК - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті
СД - Салық департаменті
СБ - Салық басқармасы

6205
232
НУ «Астана - жана кала» НД по городу Астане НК МФ РК
6206
Примечание: расшифровка аббревиатур:
НК МФ РК - Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан;
НД - Налоговый департамент; НУ - Налоговое управление.