"Астана медицина университеті" акционерлік қоғамының мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 31 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 13 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2013.01.21 № 13 Қаулысымен.
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, № 49а ғимарат мекенжайында орналасқан оқу корпусы «Астана медицина университеті» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Вопросы акционерного общества "Медицинский университет Астана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 31. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2013 № 13.
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать учебный корпус, расположенный по адресу: город Астана, улица Бейбитшилик, здание № 49а, в оплату уставного капитала акционерного общества "Медицинский университет Астана".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Министерству здравоохранения Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов