"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл және ақшаны қолма-қол ақшаға айналдыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенатынан кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 56 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1171 қаулысымен енгізілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл және ақшаны қолма-қол ақшаға айналдыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенатынан кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

Об отзыве из Сената Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма и обналичивания денег"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 56
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Сената Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма и обналичивания денег", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1171.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов