"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қарағанды облысының Әділет департаменті Приозерск қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 66 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілген штат санының лимиті шегінде «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қарағанды облысының Әділет департаменті Приозерск қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) құрылсын.
2. Мекемені қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Мекеменің ережесін бекітсін және оның мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) Қарағанды облысының әкімдігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы 135-1-тармақпен толықтырылсын:
«135-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қарағанды облысының Әділет департаменті Приозерск қаласының Әділет басқармасы».
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О создании государственного учреждения "Управление юстиции города Приозерск Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 66
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Управление юстиции города Приозерск Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (далее - учреждение) в пределах утвержденного лимита штатной численности.
2. Установить, что финансирование учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству юстиции Республики Казахстан.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить Положение учреждения и обеспечить государственную регистрацию;
2) совместно с акиматом Карагандинской области принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532) следующее дополнение:
Перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 135-1 следующего содержания:
"135-1. Управление юстиции города Приозерск Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов