Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 Қаулысы
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.21 N 1657 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі лимиттері бекітілсін.
Ескерту. 1-армақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.12.21 N 1657 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған квоталарын бекітілген лимиттер негізінде шаруашылық жүргізуші субъектілер арасында бөлуді қамтамасыз етсін.

Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах до 15 февраля 2013 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 21.12.2012 № 1657 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах до 15 февраля 2013 года.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 21.12.2012 № 1657 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке распределение квот вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год между хозяйствующими субъектами на основании утвержденных лимитов.