Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының байқау кеңестерінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 68 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» және «Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының байқау кеңестерінің құрамына Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұловты қосуды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О некоторых вопросах наблюдательных советов республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 68
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить включение в составы наблюдательных советов республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби" и "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева" Министерства образования и науки Республики Казахстан Министра образования и науки Республики Казахстан Жумагулова Бакытжана Турсыновича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов