Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін жүзеге асыру қағидалары
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 137 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 750 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.09.2015 № 750 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Энергетика министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 236 бұйрығын қараңыз.
«Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 6-бабының 10) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін жүзеге асыру қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
№ 137 қаулысымен
бекітілген
Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін жүзеге асыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңына сәйкес әзірленген әрі мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін жүзеге асыру тәртібін белгілейді.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган – мұнай өнімдерін өндіруді мемлекеттік реттеу саласындағы басшылықты жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
2) кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган – кеден ісі саласындағы мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
3) мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті орган – мемлекеттік статистика саласында басшылықты және өз құзыреті шеңберінде салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
4) мұнай өнімдері – мұнай өнімдерінің жекелеген түрлері: бензин, авиациялық және дизельдік отын, мазут;
5) мұнай өнімдерін өндіруші – мұнай өнімдерін өндіруді жүзеге асыратын және өндірістік паспорты бар жеке немесе заңды тұлға;

Об утверждении Правил осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 137. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2015 года № 750
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.09.2015 № 750 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 236.
В соответствии с подпунктом 10) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2012 года № 137
Правила
осуществления мониторинга производства и реализации
нефтепродуктов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов» и устанавливают порядок осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в области государственного регулирования производства нефтепродуктов;
2) уполномоченный орган по вопросам таможенного дела – государственный орган, осуществляющий государственное регулирование в сфере таможенного дела;
3) уполномоченный орган в области государственной статистики - государственный орган, осуществляющий руководство, а также межотраслевую координацию в области государственной статистики в пределах своей компетенции;
4) нефтепродукты – отдельные виды нефтепродуктов: бензин, авиационное и дизельное топливо, мазут;
5) производитель нефтепродуктов – физическое или юридическое лицо, осуществляющее производство нефтепродуктов и имеющее паспорт производства;

6) қуаты аз өндіруші – жобалық қуаты жылына сегіз мың тоннадан аз болатын шикі мұнай және (немесе) газ конденсатын өңдеу көлемін көздейтін технологиялық қондырғыларда мұнай өнімдерін өндіруді жүзеге асыратын мұнай өнімдерін өндіруші;
7) мұнай өнімдерін көтерме жеткізуші – мұнай өнімдерін көтерме сатуды жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлға.
3. Мұнай өнімдерінің өндірісі мен айналымыныңмониторингін мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган жүзеге асырады және ол:
1) Қазақстан Республикасында олардың өндірілетін мұнай өнімдері көлемінің түрлері бойынша мониторингін;
2) Қазақстан Республикасында мұнай өнімдерін сату, оның ішінде мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау мониторингін;
3) Қазақстан Республикасында өндірілетін мұнай өнімдерінің көтерме және бөлшек саудадағы бағаларының мониторингін;
4) мұнай өнімдерінің облыстарға, республикалық маңызы бар қала мен астанаға қажеттілігінің мониторингін қамтиды.
4. Мұнай өнімдерін өндіру мен сату мониторингі жөніндегі ақпаратты өндірушілер, қуаты аз өндірушілер, мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер, жергілікті атқарушы органдар, кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ұсынған мәліметтер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
2. Өндірілетін және сатылған мұнай өнімдері/
мониторингінің тәртібі
5. Мұнай өнімдерін өндірушілер мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 04:00 дейін осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес мұнай және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәулік сайынғы ақпаратты;
2) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 11:00 дейін, осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ақпаратты;
3) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 11:00 дейін, осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес әлеуметтік маңызы бар мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ақпаратты;
4) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ақпаратты;
5) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпаратты ұсынады.
6. Қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілер мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкес мұнай және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпаратты;

6) производитель малой мощности – производитель нефтепродуктов, осуществляющий производство нефтепродуктов на технологических установках, проектная мощность которых предусматривает объем переработки сырой нефти и (или) газового конденсата менее восьмисот тысяч тонн в год;
7) оптовый поставщик нефтепродуктов – физическое или юридическое лицо, осуществляющее оптовую реализацию нефтепродуктов.
3. Мониторинг производства и оборота нефтепродуктов осуществляется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов и включает:
1) мониторинг производимых объемов в Республике Казахстан нефтепродуктов по их видам;
2) мониторинг реализации нефтепродуктов в Республике Казахстан, в том числе экспорта и импорта нефтепродуктов;
3) мониторинг оптовых и розничных цен на нефтепродукты, производимые в Республике Казахстан;
4) мониторинг потребностей областей, города республиканского значения и столицы в нефтепродуктах.
4. Информация по мониторингу производства и реализации нефтепродуктов формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании сведений предоставляемой производителями, производителями малой мощности, оптовыми поставщиками нефтепродуктов, местными исполнительными органами, уполномоченным органом по вопросам таможенного дела.
2. Порядок мониторинга производимых и реализованных
нефтепродуктов
5. Производители нефтепродуктов предоставляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов:
1) ежедневно до 04:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, ежесуточную информацию по движению нефти и нефтепродуктов в соответствии с приложением 1 к настоящим Правилам;
2) ежедневно до 11:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке нефтепродуктов в соответствии с приложением 2 к настоящим Правилам;
3) ежедневно до 11:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке социально-значимых нефтепродуктов в соответствии с приложением 3 к настоящим Правилам;
4) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, информацию по производству нефтепродуктов в соответствии с приложением 4 к настоящим Правилам;
5) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, ежемесячную информацию по отгрузке нефтепродуктов в соответствии с приложением 5 к настоящим Правилам.
6. Производители нефтепродуктов малой мощности предоставляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов:
1) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, ежемесячную информацию по движению нефти и нефтепродуктов в соответствии с приложением 6 к настоящим Правилам;

2) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін, осы Қағидалардың 7-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі ақпаратты ұсынады.
7. Мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 8-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ақпаратты;
2) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 9-қосымшасына сәйкес агротехникалық жұмыстарды жүргізу кезінде ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі ақпаратты;
3) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 10-қосымшасына сәйкес жылыту маусымы кезінде әлеуметтікөндірістік объектілер мен мекемелер үшін мазут жөнелту жөніндегі ақпаратты;
4) онкүндік сайын, есепті онкүндіктен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 11-қосымшасына сәйкес әуежайлар үшін авиациялық отын жөнелту жөніндегі ақпаратты;
5) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 12-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдеріне көтерме баға жөніндегі ақпаратты;
6) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 13-қосымшасына сәйкес мұнай өнімдерін импорттау жөніндегі ақпаратты ұсынады.
3. Өңірлердің мұнай өнімдеріне деген қажеттілігі мониторингінің тәртібі
8. Өңірлердің мұнай өнімдеріне деген қажеттілігінің мониторингі бойынша ақпараты жергілікті атқарушы органдар ұсынатын мәліметтер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
9. Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органдары жыл сайын мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) көтерме сауда арқылы өткізу бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген;
2) жылу беру кезеңінде жылумен қамтамасыз ететін ұйымдардың мұнай өнімдерін тұтыну жөніндегі болжамды ұсынады.
4. Мұнай өнімдеріне бөлшек сауда бағасы
мониторингінің тәртібі
10. Өңірлердегі бөлшек сауда бағасы мониторингі бойынша ақпаратты жергілікті атқарушы органдар ұсынған деректер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
11. Жергілікті атқарушы органдар күн сайын, астана уақытымен сағат 13.00 дейін мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға 14-қосымшаға сәйкес аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі ақпаратты және 15-қосымшаға сәйкес автомай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі ақпаратты ұсынады.

2) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, информацию по отгрузке нефтепродуктов на внутренний рынок и экспорт в соответствии с приложением 7 к настоящим Правилам.
7. Оптовые поставщики нефтепродуктов предоставляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов:
1) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке нефтепродуктов в соответствии с приложением 8 к настоящим Правилам;
2) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции во время проведения агротехнических работ в соответствии с приложением 9 к настоящим Правилам;
3) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений во время отопительного сезона в соответствии с приложением 10 к настоящим Правилам;
4) ежедекадно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетной декадой, информацию по отгрузке авиационного топлива для аэропортов в соответствии с приложением 11 к настоящим Правилам.
5) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени информацию по оптовым ценам в соответствии с приложением 12;
6) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени информацию по импорту нефтепродуктов в соответствии с приложением 13.
3. Порядок мониторинга потребностей регионов в нефтепродуктах
8. Информация по мониторингу потребностей регионов в нефтепродуктах формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании сведений, предоставляемых местными исполнительными органами.
9. Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы ежегодно представляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов прогноз по потреблению нефтепродуктов:
1) на розничную реализацию которых установлено государственное регулирование цен;
2) теплоснабжающими организациями на отопительный период.
4. Порядок мониторинга розничных цен на нефтепродукты
10. Информация по мониторингу розничных цен в регионах формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании данных предоставляемых местными исполнительными органами.
11. Местные исполнительные органы ежедневно до 13.00 астанинского времени представляют уполномоченному органу в области производства нефтепродуктов сведения по розничным ценам в разрезе районов и городов в соответствии с приложением 14 и сведения по розничным ценам в разрезе автозаправочных станций городов в соответствии с приложением 15.

5. Мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау мониторингінің тәртібі
12. Мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау мониторингі бойынша ақпаратты кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ұсынатын деректер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
13. Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган әр айдың 15-күніне дейін мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға кедендік бақылау саласындағы уәкілетті орган белгілеген нысандарға сәйкес мұнай шығарылатын елдер және компаниялар бөлінісіндегі экспортталатын немесе импортталатын мұнай өнімдерінің фактуралық құны мен көлемі көрсетілетін мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау жөніндегі мәліметтерді ұсынады.
6. Жиынтық ақпаратты жүйелендіру тәртібі
14. Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган мұнай өнімдерін өндіру және оның айналымы бойынша ұсынылған ақпаратты талдайды.
15. Талдау қорытындысы бойынша мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган ұсынылған ақпаратты жүйелейді және мыналарды:
1) күн сайын, астана уақытымен сағат 09:00 дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәулік сайынғы жиынтық ақпаратты;
2) күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
3) күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша әлеуметтік маңызы бар мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
4) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі жиынтық ақпаратты;
5) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
6) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 12-күніне дейін қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі жиынтық ақпаратты;
7) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 12-күніне дейін қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
8) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін мұнай өнімдерін көтерме тасымалдаушылар бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
9) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша агротехникалық жұмыстарды жүргізу кезінде ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
10) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша жылыту маусымы кезінде әлеуметтікөндірістік объектілер мен мекемелер үшін мазут жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;

5. Порядок мониторинга экспорта и импорта нефтепродуктов
12. Информация по мониторингу экспорта и импорта нефтепродуктов формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании данных предоставляемых уполномоченным органом по вопросам таможенного дела.
13. Уполномоченный орган по вопросам таможенного дела ежемесячно до 15 числа представляет уполномоченному органу в области производства нефтепродуктов сведения по экспорту и импорту нефтепродуктов в соответствии с установленными формами уполномоченного органа в области таможенного контроля, отражающие фактурную стоимость и объемы экспортируемых или импортируемых нефтепродуктов в разрезе стран происхождения и компаний.
6. Порядок систематизации сводной информации
14. Уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов анализирует представленную информацию по производству и обороту нефтепродуктов.
15. По итогам анализа уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов систематизирует представленную информацию и составляет:
1) ежедневно до 09.00 часов астанинского времени сводную ежесуточную информацию по движению нефти и нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
2) ежедневно до 13.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
3) ежедневно до 13.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке социально-значимых нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
4) ежемесячно до 10 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по производству нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
5) ежемесячно до 10 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
6) ежемесячно до 12 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по движению нефти и нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов малой мощности;
7) ежемесячно до 12 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов малой мощности;
8) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
9) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции во время проведения агротехнических работ по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
10) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений во время отопительного сезона по оптовым поставщикам нефтепродуктов;

11) онкүндік сайын, мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша әуежайлар үшін авиациялық отын жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
12) апта сайын, әр дүйсенбіде мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша көтерме сауда бағасы жөніндегі ақпаратты;
13) ай сайын, әр айдың 1-күніне дейін жергілікті атқарушы органдар бойынша өңірлердің қажеттілігі жөніндегі мәліметтерді;
14) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін Қазақстан Республикасындағы бөлшек сауда бағасы бойынша жиынтық мәліметтерді;
15) ай сайын, әр айдың 20-күніне дейін мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау жөніндегі мәліметтерді қалыптастырады.
16. Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган ай сайын, келесі есепті айдан кейінгі әр айдың 10-күніне дейін мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органға мұнай өнімдерін өндірушілер мен өнімдердің түрлері бөлінісінде мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі жиынтық ақпаратты ұсынады.
Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган мұнай өнімдеріне бөлшек сауда бағаларына мониторинг жүргізу нәтижелері бойынша табиғи монополиялар салаларында және реттелетін нарықтарда басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органға ден қою шараларын қабылдау үшін мұнай өнiмдерiн бөлшек саудада өткiзу шектi бағасының асып кетуі фактілерін жібереді.
Ескерту. 16-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 669 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
Мұнайдың және мұнай өнімдерін қазғалысы
жөніндегі тәуліктік ақпарат
__________________________________
(мұнай өнімдерін өндіруші атауы)
(күні, айы, жылы)
Шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты түсімі, тонна
Шикі мұнайды және (немесе) газ конденсатын өңдеу, тонна
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
Өндіру, тонна
(мұнай өнімдері 1)
(мұнай өнімдері 2)
...
(мұнай өнімдері n)
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
Жөнелту, тонна
(мұнай өнімдері 1)
(мұнай өнімдері 2)
...
(мұнай өнімдері n)
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
Жалпы қалдық (алынатын), тонна
Шикі мұнайға және (немесе) газ конденсаты
(мұнай өнімдері 1)
(мұнай өнімдері 2)
...
(мұнай өнімдері n)
Соның ішінде маркалар бойынша паспорттық қалдық, тонна
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша
20__ж. ___________ мұнай өнімдерін жөнелту туралы ақпарат
_________________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндірушінің атауы)
Р/с №
Облыстар
Бензин (барлығы)
маркалар бойынша
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
1
Ақмола
2
Ақтөбе
3
Алматы
4
Атырау
5
ШҚО
6
Жамбыл
7
БҚО
8
Қарағанды
9
Қызылорда
10
Қостанай
11
Маңғыстау
12
Павлодар
13
СҚО
14
ОҚО
15
Алматы қ.
16
Астана қ.
17
Экспорт
Барлығы
Р/с №
Облыстар
Диз.отын (барлығы)
Маркалар бойынша
Авиакеросин
Мазут
СКГ
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
1
Ақмола
2
Ақтөбе
3
Алматы
4
Атырау
5
ШҚО
6
Жамбыл
7
БҚО
8
Қарағанды
9
Қызылорда
10
Қостанай
11
Маңғыстау
12
Павлодар
13
СҚО
14
ОҚО
15
Алматы қ.
16
Астана қ.
17
Экспорт
Барлығы
Жауапты басшы: (қолы) Т.А.Ә.
тел.
Орындаушы: Т.А.Ә.
тел.
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
3-қосымша
Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызы бар түрлерін жөнелту жөніндегі ақпарат__________(мұнай өнімдерін өндірушінің атауы)
_____________ жағдай бойынша мың тонна
Р/с №
Облыс
Аи-80 бензині
Аи-92/93 бензині
дизотын
АШТӨ үшін дизотын с.і.
Ескертпе
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
1
Ақмола
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
2
Ақтөбе
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
3
Алматы
Мұнай жеткізуші и 1
Мұнай жеткізуші 2
4
Атырау
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
5
ШҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
6
Жамбыл
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
7
БҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
8
Қарағанды
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
9
Қостанай
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
10
Қызылорда
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
11
Маңғыстау
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
12
Павлодар
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
13
СҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
14
ОҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
15
Алматы қ.
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
16
Астана қ.
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
ҚР бойынша барлығы
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
4-қосымша
20__ жылғы __________(ай) мұнай өнімдерін өндіру
_______________________________________________
(мұнай өнімдерін өндірушінің атауы)
Шикізат түрі
Өлшем бірлігі
Өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты
Өнім өндіру
Өлшем бірлігі
Жалпы өндіріс
Тауарлық өндіріс
Ескертпе
Бір айда
Жыл басынан бері
Бір айда
Жыл басынан бері
Бір айда
Жыл басынан бері
Мұнай өнімдері 1, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Мұнай өнімдері 2, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Мұнай өнімдері 3, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Мұнай өнімдері 4, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Басшы               қолы              (Т.А.Ә)
Жауапты орындаушы Т.А.Ә. және қызметі
қызметтік телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
5-қосымша
Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат
_________________________
(мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң аты)
______жылғы ____________
Облыс
Мұнай өнімі 1, тонна
Барлығы
Маркалар бойынша
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
экспорт
Жиыны
кестенің жалғасы
Мұнай өнімі 2, тонна
Барлығы
Маркалар бойынша
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
кестенің жалғасы
Мұнай өнімі n, тонна
Барлығы
Маркалар бойынша
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Ескертпе:
Басшы қолы      (Т.А.Ә.)
Жауапты орындаушының Т.А.Ә. және қызметі
қызметтік телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
6-қосымша
Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң аты)
20 __ жылғы ___________
Мұнай жеткізуші
Өндіруші компания
Кен орны
Шикі мұнайдың және (немесе) газ конденсатының түсуi, тонна
Өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты, тонна
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Барлығы
Өндіру (мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен) тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Жөнелту ( мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен), тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан
бір айда
жыл басынан
Қалдық ( мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен), тонна
Шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
Басшы қолы      (Т.А.Ә.)
орындаушы:
тел.
факс
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
7-қосымша
Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі ақпарат
Қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
Облыс
мұнай өнімдері (өнiмдер маркаларын көрсетумен), тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Облыс 1
Облыс 2
Экспорт
Барлығы
Басшы қолы      (Т.А.Ә.)
Орындаушы:
тел.
факс
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
8-қосымша
Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ақпарат
(мұнай өнiмдерiн көтерме жеткізушілердің аты)
20 __ жылғы ___________
Облыс
20__ ж есепті айға кесте бойынша саны
Көлемі бойынша үлестiру
Атауы
Жеткізуге шарт жасалғаны
Жеткізуші жағынан қол қойылғаны
Оператор жағынан қол қойылғаны
Облыс 1
Жиынтығы
Облыс 2
Жиынтығы
Облыс 3
Жиынтығы
Барлығы:
кестенің жалғасы
Төлеуге талап етілген ақша
Тонна бойынша төленген саны
МӨЗ шағымдануы тоннада
Ағымдағы күнге тиеп қойылғаны
Тонна бойынша тиелмей қалғаны
Тонна бойынша төленбеген саны
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
9-қосымша
Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі ақпарат
_________ (мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілердің атауы)
20 __ жылғы ___________
Облыс
20__ ж есепті айға кесте бойынша саны
Көлемі бойынша үлестiру
Атауы
Жеткізуге шарт жасалғаны
Жеткізуші жағынан қол қойылғаны
Оператор жағынан қол қойылғаны
Облыс 1
жиынтығы
Облыс 2
жиынтығы
Облыс 3
жиынтығы
Барлығы:
кестенің жалғасы
Төлеуге талап етілген ақша
Тонна бойынша төленген саны
МӨЗ шағымдануы тоннада
Ағымдағы күнге тиеп қойылғаны
Тонна бойынша тиелмей қалғаны
Тонна бойынша төленбеген саны
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
10-қосымша
Әлеуметтiк-өндiрiстiк объектілер және мекемелер үшiн мазутты жөнелту жөніндегі ақпарат
(мұнай өнiмдерiн көтерме жеткізушілердің атауы) _________
20 __ жылғы  ___________
тонна
Облыс
20__ ж есепті айға кесте бойынша саны
Көлемі бойынша үлестiру
Операторлар аты
Жеткізуге шарт жасалғаны
Жеткізуші жағынан қол қойылғаны
Оператор жағынан қол қойылғаны
Облыс 1
Жиынтығы
Облыс 2
Жиынтығы
Облыс 3
Жиынтыгы
Барлығы:
кестенің жалғасы
Төлеуге талап етілген ақша
Тонна бойынша төленген саны
МӨЗ шағымдануы тоннада
Ағымдағы күнге тиеп қойылғаны
Тонна бойынша тиелмей қалғаны
Тонна бойынша төленбеген саны
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
11-қосымша
Әуежайлар үшiн авиациялық отын жөнелту жөніндегі он күндік ақпарт
(мұнай өнiмдерiн көтерме жеткізушілер аты) ______
20 __ жылғы ___________
тонна
Р/с №
Әуежайдың атауы
20__ жылға график
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
1 Әуежай
2
2 Әуежай
Барлығы:
кестенің жалғасы
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
жыл басынан бастап
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
12-қосымша
Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы жөніндегі күн сайынғы ақпарат
(көтерме жеткізушінің аты)
20 __ жылғы  ___________
ҚҚС
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
маркалар бойынша
маркалар бойынша
маркалар бойынша
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
-
-
-
-
-
-
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
13-қосымша
2011 жылғы___________ мұнай өнімдерінің импорты жөнінде ақпарат
Облыстар
Аи-80
Аи-92/93

11) ежедекадно сводную информацию по отгрузке авиационного топлива для аэропортов по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
12) еженедельно по понедельникам информацию по оптовым ценам по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
13) ежемесячно до 1 числа месяца сведения по потребности регионов по местным исполнительным органам;
14) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную сведения по розничным ценам в Республики Казахстан;
15) ежемесячно до 20 числа сведения по экспорту и импорту нефтепродуктов.
16. Уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов ежемесячно до 10 числа каждого месяца, следующего за отчетным, представляет в уполномоченный орган в области государственной статистики сводную информацию по производству нефтепродуктов в разрезе производителей нефтепродуктов и видов продукции.
Уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов направляет факты превышения предельной цены розничной реализации нефтепродуктов в уполномоченный орган, осуществляющий руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках, по результатам мониторинга розничных цен на нефтепродукты для принятия мер реагирования.
Сноска. Пункт 16 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 02.07.2013 № 669.
Приложение 1
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Ежесуточная информация по движению нефти и нефтепродуктов
_______________________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
за  {ДД.ММ.ГГГГ.} г.
Поступление сырой
нефти и (или)
газового конденсата,
тонна
Переработка сырой
нефти и (или)
газового
конденсата, тонна
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
Выработка, тонна
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт
n}
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
Отгрузка, тонна
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт
n}
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
Общий остаток (извлекаемый), тонна
сырая нефть и (или)
газовый конденсат
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефте-
продукт
n}
в том числе паспортный остаток по маркам, тонна
сырая нефть и (или)
газовый конденсат
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефте-
продукт
n}
Остаток неизвлекаемый, тонна
сырая нефть и (или)
газовый конденсат
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефте-
продукт
n}
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 2
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке нефтепродуктов
на ___ __________ 20__ года
______________________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
тонна
п.п
Области
Бензин
(всего)
по маркам
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
1
Акмолинская
2
Актюбинская
3
Алматинская
4
Атырауская
5
ВКО
6
Жамбылская
7
ЗКО
8
Карагандинская
9
Кызылординская
10
Костанайская
11
Мангыстауская
12
Павлодарская
13
СКО
14
ЮКО
15
г. Алматы
16
г. Астана
17
Экспорт
Всего
№ п.п.
Области
Диз.топливо
(всего)
по маркам
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
1
Акмолинская
2
Актюбинская
3
Алматинская
4
Атырауская
5
ВКО
6
Жамбылская
7
ЗКО
8
Карагандинская
9
Кызылординская
10
Костанайская
11
Мангыстауская
12
Павлодарская
13
СКО
14
ЮКО
15
г. Алматы
16
г. Астана
17
Экспорт
Всего
Продолжение таблицы:
Авиакеросин
Мазут
СУВГ
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
Ответственный руководитель   (подпись)   Ф.И.О.
тел.
Исполнитель:                                Ф.И.О.
Приложение 3
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке социально-значимых видов нефтепродуктов
с ________ (наименование производителя нефтепродуктов)
по состоянию на _____________
тыс. тонн
п.п.
Область
бензин
Аи-80
бензин
Аи-92/93
дизтопливо
в т.ч.
дизтоп-
ливо
для СХТП
Примечание
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
за
сутки
с начала
месяца
1
Акмолинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
2
Актюбинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
3
Алматинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
4
Атырауская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
5
ВКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
6
Жамбылская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
7
ЗКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
8
Карагандинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
9
Костанайская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
10
Кызылординская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
11
Мангистауская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
12
Павлодарская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
13
СКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
14
ЮКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
15
г. Алматы
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
16
г. Астана
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
Всего по РК
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 4
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Производство нефтепродуктов
______ за ______________ (месяц)   20__год
_____________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
Вид сырья
Единица
измерения
Переработано сырой нефти и (или)
газового конденсата
Производство продуктов
за месяц
с начала года
Нефтепродукт 1, в том
числе
марка 1
марка 2
марка 3
Нефтепродукт 2, в том
числе
марка 1
марка 2
марка 3
Нефтепродукт 3, в том
числе
марка 1
марка 2
марка 3
Нефтепродукт 4, в том
числе
марка 1
марка 2
марка 3
Продолжение таблицы:
единица
измерения
валовое производство
товарное производство
Примечание
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
Руководитель      подпись            (Ф.И.О.)
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 5
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов
____________________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
за  ___________    20___ года
Область
Нефтепродукт 1, тонна
Всего
по маркам
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
экспорт
Итого
Продолжение таблицы
Нефтепродукт 2, тонна
Всего
по маркам
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
Продолжение таблицы
Нефтепродукт n, тонна
Всего
по маркам
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
Примечание:
Руководитель            подпись      (Ф.И.О.)
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 6
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Ежемесячная информация по движению нефти и нефтепродуктов
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________  20__ года
Поставщик
нефти
добывающая
компания
месторождение
Поступление сырой
нефти и (или)
газового конденсата,
тонна
Переработано  сырой
нефти и (или) газового
конденсата, тонна
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
Всего
Выработка (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
Отгрузка (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
Остаток (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Сырая нефть и
(или) газовый
конденсат
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
Примечание:
Руководитель            подпись      (Ф.И.О.)
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон
Приложение 7
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке нефтепродуктов
на внутренний рынок и экспорт
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________  20__ года
Область
нефтепродукты (с указанием марок продукции), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
за
месяц
с начала
года
область 1
область 2
экспорт
Всего
Руководитель            подпись      (Ф.И.О.)
Исполнитель:
тел.
факс
Приложение 8
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке нефтепродуктов с _________
(наименование оптового поставщика нефтепродуктов)
на ____    ________________ 20__ г.
Область
Количество по
графику на
отчетный месяц
20__ г
объем по
распределению
Наименование
Заключен договор на
поставку
подписан со
стороны
поставщика
подписан со
стороны
оператора
Область 1
итого
Область 2
итого
Область 3
итого
ВСЕГО:
Продолжение таблицы:
Выставлен
счет на
оплату
Количество
оплаченных
в тоннах
Заявлено на
НПЗ в
тоннах
Отгружено на
текущий день
Остаток не
отгруженного
в тоннах
Количество
неоплаченных
в тоннах
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 9
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке дизельного топлива для производителей
сельскохозяйственной продукции с
наименование производителя
(наименование оптового поставщика нефтепродуктов)
на ________________ 20__ г.
Область
Количество по
графику на
отчетный месяц
20__г
объем по
распределению
Наименование
Заключен договор на
поставку
подписан со
стороны
поставщика
подписан со
стороны
оператора
Область 1
итого
Область 2
итого
Область 3
итого
ВСЕГО:
Продолжение таблицы
Выставлен
счет на
оплату
Количество
оплаченных
в тоннах
Заявлено на
НПЗ в
тоннах
Отгружено на
текущий день
Остаток не
отгруженного
в тоннах
Количество
неоплаченных
в тоннах
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 10
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке мазута для социально-производственных
объектов и учреждений с
наименованием производителя
(наименование оптового поставщика нефтепродуктов)
на ________________ 201__ г.
Область
Количество по
графику на
отчетный месяц
20__г
объем по
распределению
Наименование
Заключен договор на
поставку
подписан со
стороны
поставщика
подписан со
стороны
оператора
Область 1
итого
Область 2
итого
Область 3
итого
ВСЕГО:
Продолжение таблицы
Выставлен
счет на
оплату
Количество
оплаченных
в тоннах
Заявлено на
НПЗ в
тоннах
Отгружено на
текущий день
Остаток не
отгруженного
в тоннах
Количество
неоплаченных
в тоннах
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 11
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по отгрузке авиационного топлива для аэропортов с
_________ наименование производителя
(наименование оптового поставщика нефтепродуктов)
по состоянию на ___ ______________ 20__ года
п.п
Наименование
аэропортов
График на
20__ год
я
н
в
а
р
ь
ф
е
в
р
а
л
ь
м
а
р
т
а
п
р
е
л
ь
м
а
й
и
ю
н
ь
и
ю
л
ь
а
в
г
у
с
т
с
е
н
т
я
б
р
ь
о
к
т
я
б
р
ь
н
о
я
б
р
ь
д
е
к
а
б
р
ь
с начала
года
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
1
Аэропорт 1
2
Аэропорт 2
ВСЕГО :
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 12
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Ежедневная информация по оптовым ценам на нефтепродукты
(наименование оптового поставщика)
на ___ _________ 20 __ года
с НДС
нефтепродукт 1
нефтепродукт 2
...
по маркам
по маркам
по маркам
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
-
-
-
-
-
-
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 13
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Информация по импорту нефтепродуктов
___________ на _____ 20__ г.
___________________________________
(Наименование оптового поставщика)
тонн
Области
Аи-80
Аи-92/93

Аи-95/96
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Ақмола
Қарағанды
ШҚО
Атырау
БҚО
ОҚО
Павлодар
Маңғыстау
Қостанай
СҚО
Жамбыл
Алматы
Қызылорда
Ақтөбе
Астана қ.
Алматы қ.
Барлығы
кестенің жалғасы
Аи-98
Жазғы дизотын
Қысқы дизотын
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Ескертпе:
Жауапты орындаушы: Т.А.Ә. және лауазымы
қызмет телефоны:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
14-қосымша
Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі ақпарат
_______________________
(облыс атауы)
ҚР қалалары мен аудандардың атауы
ЖҚС саны
А-80
Аи-92
Аи-93
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Орташа баға жиынтығы:
Қалдық барлығы:
кестенің жалғасы
Аи-95
Аи-96
Аи-98
жДТ
кДТ
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
Ұйым басшысы                         Т.А.Ә.
Жауапты
Қызмет тел.:
Мұнай өнімдерін өндіру
және өткізу мониторингін
жүзеге асыру қағидаларына
15-қосымша
Автомай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі ақпарат
_______________________
(облыс атауы)
Р/с №
ҚР қалалары мен аудандардың атауы
ЖҚС саны
А-80
Аи-92
Аи-93
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
1
атауы 1
2
атауы 2
3
атауы 3
4
Орташа баға жиынтығы:
Қалдық барлығы:
кестенің жалғасы
Аи-95
Аи-96
Аи-98
жДТ
кДТ
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
Ұйым басшысы                         Т.А.Ә.
Жауапты
Қызмет тел.:

Аи-95/96
Аи-98
Дизтопливо
летнее
Дизтопливо
зимнее
за
сутки
с
начала
месяца
за
сутки
с
начала
месяца
за
сутки
с
начала
месяца
за
сутки
с
начала
месяца
за
сутки
с
начала
месяца
за
сутки
с
начала
месяца
Акмолинская
Карагандинская
ВКО
Атырауская
ЗКО
ЮКО
Павлодарская
Мангистауская
Костанайская
СКО
Жамбылская
Алматинская
Кызылординская
Актюбинская
г. Астана
г. Алматы
Всего
Примечание:
Ответственный исполнитель: Ф.И.О. и должность
служебный телефон:
Приложение 14
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сведения по розничным ценам в разрезе районов и городов
__________________________
(Наименование области)
тенге/литр
п/п
Наименование
районов и
городов в РК
коли-
чество
АЗС
А-80
Аи-92
Аи-93
Аи-95
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого средние цены
Всего остаток
продолжение таблицы
п/п
Наименование
районов и
городов в РК
коли-
чество
АЗС
Аи-96
Аи-98
ДТл
ДТз
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого средние цены
Всего остаток
Руководитель организации            Ф.И.О.
Ответственный
Служебный тел.:
Приложение 15
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сведения по розничным ценам в разрезе автозаправочных станций
________________________________
(наименование области)
тенге/литр
п/п
Наименование
АЗС
(реализатора)
коли-
чество
АЗС
А-80
Аи-92
Аи-93
Аи-95
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
1
Наименование 1
2
Наименование 2
3
Наименование 3
4
...
Итого средние цены
Всего остаток
продолжение таблицы
п/п
Наименование
АЗС
(реализатора)
коли-
чество
АЗС
Аи-96
Аи-98
ДТл
ДТз
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
розн.
цена
остаток
(тонн)
1
Наименование 1
2
Наименование 2
3
Наименование 3
4
...
Итого средние цены
Всего остаток
Руководитель организации            Ф.И.О.
Ответственный
Служебный тел.: