Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 194 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 2 ақпандағы
№ 194 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 15, 186-құжат):
көрсетілген қаулымен құрылған Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңестің құрамында:
мыналар енгізілсін:
Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары,
Сағынтаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Бақытжан Әбдірұлы даму және сауда министрі, төрағаның
орынбасары,
Қаппаров - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрлан Жамбылұлы қорғау министрі, төрағаның орынбасары,
Мыңбай - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Дархан Қамзабекұлы ақпарат министрі,
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы коммуникация министрі,
Имашев - Қазақстан Республикасының Әділет министрі,
Берік Мәжитұлы
Әбдірахымов - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Ғабидолла қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
Рахматоллаұлы агенттік) төрағасы,
Қожамжаров - Ақмола облысының әкімі;
Қайрат Пернешұлы
мына:
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі,
Ермегияев - Қазақстан Республикасының Туризм және
Талғат спорт министрі
Амангелдіұлы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы жаңа технологиялар министрі,
Ермегияев - Қазақстан Республикасының Спорт және дене
Талғат шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Амангелдіұлы";
көрсетілген құрамнан Қайрат Нематұлы Келімбетов, Нұрғали Сәдуақасұлы Әшім, Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед, Берік Сайлауұлы Камалиев, Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков, Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев, Сергей Александрович Дьяченко шығарылсын.

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 194.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 февраля 2012 года № 194
Изменения и дополнение,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан и распоряжение
Премьер-Министра Республики Казахстан
от 27 октября 2009 года № 151-р
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 186):
в составе Совета по устойчивому развитию Республики Казахстан, образованном указанным постановлением:
ввести:
Ахметова - Первого заместителя Премьер-Министра
Серика Ныгметовича Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Сагинтаева - Министра экономического развития и
Бакытжана Абдировича торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Каппарова - Министра охраны окружающей среды
Нурлана Джанбуловича Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Мынбай - Министра культуры и информации
Дархана Камзабековича Республики Казахстан,
Жумагалиева - Министра транспорта и коммуникаций
Аскара Куанышевича Республики Казахстан,
Имашева - Министра юстиции Республики Казахстан,
Берика Мажитовича
Абдрахимова - Председателя Агентства Республики
Габидуллу Казахстан по защите конкуренции
Рахматуллаевича (Антимонопольное агентство),
Кожамжарова - Акима Акмолинской области;
Кайрата Пернешевича
строки:
"Исекешев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
Ермегияев - Министр туризма и спорта Республики
Талгат Амангельдиевич Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев - Министр индустрии и новых технологий
Асет Орентаевич Республики Казахстан,
Ермегияев - Председатель Агентства Республики
Талгат Амангельдиевич Казахстан по делам спорта и физической
культуры";
вывести из указанного состава: Келимбетова Кайрата Нематовича, Ашим Нургали Садуакасулы, Кул-Мухаммед Мухтара Абрарулы, Камалиева Берика Сайлауовича, Тусупбекова Рашида Толеутаевича, Есенбаева Мажита Тулеубековича, Дьяченко Сергея Александровича.

3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 N 1173 қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41,458-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы көмекшісі,
Келімбетов - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Қайрат Нематұлы және сауда министрі,
Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
Келімбетов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қайрат Нематұлы орынбасары,
Исекешев Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы жаңа технологиялар министрі";
мына:
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат министрі
Мұхаметбайұлы"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Сағынтаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Бақытжан Әбдірұлы даму және сауда министрі".
7. "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № 1048 қаулысында:
Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
мыналар енгізілсін:
Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы бірінші орынбасары, төраға,
Бишімбаев - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Қуандық Уәлиханұлы акционерлік қоғамының Басқарма төрағасының
орынбасары, төрағаның орынбасары
(келісім бойынша),
Айтаев - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Ренат Құрметжанұлы Кеңсесінің Индустриялық-инновациялық даму
бөлімінің меңгерушісі,
Отаров - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Қадырхан Махмұтұлы басқару агенттігінің төрағасы;
мына:
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі,
төраға,
Мырзахметов - "Атамекен" Қазақстанның ұлттық
Абылай Исабекұлы экономикалық палатасының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы жаңа технологиялар министрі, төрағаның
орынбасары,
Мырзахметов - "Атамекен" Қазақстан ұлттық экономикалық
Абылай Исабекұлы палатасының басқарма төрағасы - Қазақстан
Республикасының Сауда-өнеркәсіп палатасының
президенті (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Альберт Павлович Рау, Айдан Табониязұлы Кәрібжанов,Владимир Яковлевич Бобров, Мейрам Құдайбергенұлы Пішембаев, Азамат Болатұлы Ыбыраев, Өмірзақ Өзібекұлы Өзібеков, Сәкен Сейітжаппарұлы Сарсенов, Мәжит Әбдіқалықұлы Тұрмағамбетов шығарылсын.

3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1173.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458):
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"Султанов - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович Казахстан,
Келимбетов - Министр экономического развития и
Кайрат Нематович торговли Республики Казахстан,
Исекешев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Султанов - Заместитель Руководителя Администрации
Бахыт Турлыханович Президента Республики Казахстан,
Келимбетов - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кайрат Нематович Казахстан Республики Казахстан,
Исекешев - Министр индустрии и новых
Асет Орентаевич технологий Республики Казахстан"
после строки:
"Мынбаев - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Сагинтаев - Министр экономического развития и
Бакытжан Абдирович торговли Республики Казахстан".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 1048 "Об образовании Координационного совета по форсированному индустриальному развитию Республики Казахстан":
в составе Координационного совета по форсированному индустриальному развитию Республики Казахстан:
ввести:
Ахметова - Первого заместителя Премьер-Министра
Серика Ныгметовича Республики Казахстан, председателем,
Бишимбаева - заместителя Председателя правления
Куандыка Валихановича акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына", заместителем
председателя (по согласованию),
Айтаева - заведующего Отделом индустриально-
Рената Курметжановича инновационного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан,
Отарова - Председателя Агентства Республики
Кадирхана Махмутовича Казахстан по управлению земельными
ресурсами;
строки:
"Исекешев - заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
председатель,
Мырзахметов - председатель правления Национальной
Аблай Исабекович экономической палаты Казахстана
"Атамекен" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев - Министр индустрии и новых технологий
Асет Орентаевич Республики Казахстан, заместитель
председателя,
Мырзахметов - председатель правления Национальной
Аблай Исабекович экономической палаты Казахстана
"Атамекен" - президент
Торгово-промышленной палаты Республики
Казахстан (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Paу Альберта Павловича, Карибжанова Айдана Табониязовича, Боброва Владимира Яковлевича, Пшембаева Мейрама Кудайбергеновича, Ибраева Азамата Болатовича, Узбекова Умарзака Узбековича, Сарсенова Сакена Сейтжапаровича, Турмагамбетова Мажита Абдыкаликовича.

8. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
9. "Үлестік құрылыстың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 823 қаулысында:
көрсетілген қаулымен құрылған Үлестік құрылыстың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Нығметұлы Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның
орынбасары,
Имашев - Қазақстан Республикасының Әділет министрі,
Берік Мәжитұлы
Тұмабеков - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Дүйсен Азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі
Әбдірахманұлы қадағалау сот алқасының судьясы (келісім
бойынша),
Айтжанов - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Дәулет Рымтайұлы қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының орынбасары (келісім бойынша),
Ақжанов - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Әбдікәрім Арынұлы Сот актілерін орындау комитетінің төрағасы;
көрсетілген құрамнан Әсет Өрентайұлы Исекешев, Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков, Еліс Нұрқасымұлы Әбдіқадыров, Сәттібек Оңғарбайұлы Оңғарбаев, Георгий Владимирович Ким шығарылсын.
10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2013 № 365 қаулысымен.
12. "Құқық қорғау және сот жүйелерін жаңғырту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкімінде:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына:
"Имашев - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Берік Мажитұлы енгізілсін;
мына:
"Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет министрі"
Рашид Төлеутайұлы
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Түсіпбеков - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Рашид Төлеутайұлы қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің төрағасы (келісім
бойынша)".

8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 823 "Об образовании Единого координационного совета по решению проблемных вопросов долевого строительства":
ввести в состав Единого координационного совета по решению проблемных вопросов долевого строительства, образованного указанным постановлением:
Ахметова - Первого заместителя Премьер-Министра
Серика Ныгметовича Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Имашева - Министра юстиции Республики Казахстан,
Берика Мажитовича
Тумабекова Дуйсена - судью надзорной судебной коллегии по
Абдурахмановича гражданским и административным делам
Верховного Суда Республики Казахстан
(по согласованию),
Айтжанова Даулета - заместителя Председателя Агентства
Рымтаевича Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовой полиции)
(по согласованию),
Акжанова - председателя Комитета по исполнению
Абдыкарима Арыновича судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Исекешева Асета Орентаевича, Тусупбекова Рашида Тулеутаевича, Абдыкадырова Елиса Нуркасымовича, Онгарбаева Саттибека Онгарбаевича, Ким Георгия Владимировича.
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.04.2013 № 365.
12. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по модернизации правоохранительной и судебной систем":
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Имашева - Министра юстиции Республики Казахстан;
Берика Мажитовича
строку:
"Тусупбеков - Министр юстиции Республики Казахстан"
Рашид Толеутаевич
изложить в следующей редакции:
"Тусупбеков - Председатель Агентства Республики
Рашид Толеутаевич Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(по согласованию)".