Т.М. Жақсылықов, Т.М. Сүлейменов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 195 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Тимур Мекешұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Тимур Мұратұлы Сүлейменов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов

О Жаксылыкове Т.М., Сулейменове Т.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 195
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Жаксылыкова Тимура Мекешевича вице-министром экономического развития и торговли Республики Казахстан, освободив от этой должности Сулейменова Тимура Муратовича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов