"Жезқазған-эйр" авиакомпаниясы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 ақпандағы № 215 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен қор биржасы арқылы «Жезқазған-эйр» авиакомпаниясы» акционерлiк қоғамы жарғылық капиталының 90 (тоқсан) пайызы мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакетін сатуды жүзеге асырсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О приватизации государственного пакета акций акционерного общества "Авиакомпания "Жезказган-эйр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2012 года № 215
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить через фондовую биржу продажу государственного пакета акций акционерного общества «Авиакомпания «Жезказган-эйр» в размере 90 (девяносто) процентов от уставного капитала.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов