Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 369 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 наурыздағы
№ 369 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.05.2017 № 318 қаулысымен.
4. Құпия.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 369.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2012 года № 369
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
3. Утратил силу постановлением Правительства РK от 31.05.2017 № 318.
4. Секретно.