"Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 2091 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 401 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 512 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2017 № 512 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 2091 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
2-тармақта "Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің" деген сөздер "Экономикалық даму және сауда министрлігінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы № 401 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 2091 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөніндегі комиссияның
ҚҰРАМЫ
Қазыханов - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ержан Хозеұлы министрі, төраға
Омаров - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Рысқұлов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Жандос Алмасұлы министрлігі Көп жақты ынтымақтастық
департаментінің кеңесшісі, хатшы
Баймолдина - Қазақстан Республикасының Әділет
Зәуреш Хамитқызы вице-министрі
Дәленов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы вице-министрі
Жақсылықов - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мекешұлы даму және сауда вице-министрі
Мұқашев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Жанат Базикенұлы Кеңсесі Сыртқы байланыстар және протокол
бөлімінің сектор меңгерушісі
Аманжолова - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Зүлфия Алтайқызы министрлігінің Ерекше тапсырмалар
жөніндегі елшісі – Халықаралық құқық
департаментінің директоры
Сарыева - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Жұмагүл Қансейітқызы министрлігі Валюта-қаржы
департаментінің директоры
Садықов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Барлыбай Кәрімұлы министрлігі Көп жақты ынтымақтастық
департаментінің директоры
Әзімова - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы министрлігі Халықаралық шарттар
сараптамасы департаментінің директоры
Досполов - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Сергей Долдаұлы Халықаралық ынтымақтастық департаментінің
бастығы (келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2091 "О создании Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 401. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 512
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2017 № 512.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2091 "О создании Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями" следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в Положении о Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2 слова "Министерства экономики и бюджетного планирования" заменить словами "Министерства экономического развития и торговли".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2012 года № 401
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2009 года № 2091
СОСТАВ
Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с
международными организациями
Казыханов - Министр иностранных дел Республики
Ержан Хозеевич Казахстан, председатель
Умаров - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Ермекович Республики Казахстан, заместитель
председателя
Рыскулов - советник Департамента многостороннего
Жандос Алмасович сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан, секретарь
Баймолдина - вице-министр юстиции Республики
Зауреш Хамитовна Казахстан
Даленов - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович Казахстан
Жаксылыков - вице-министр экономического развития и
Тимур Мекешевич торговли Республики Казахстан
Мукашев - заведующий сектором Отдела внешних
Жанат Базикенович связей и протокола Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Аманжолова - посол по особым поручениям – директор
Зульфия Алтаевна Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Сарыева - Директор Валютно-финансового
Жумагуль Кансеитовна департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Садыков - директор Департамента многостороннего
Барлыбай Каримович сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Азимова - директор Департамента экспертизы
Эльвира Абилхасимовна международных договоров Министерства
юстиции Республики Казахстан
Досполов - начальник Департамента международного
Сергей Долдович сотрудничества Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан (по
согласованию)