"Казконтент" акционерлік қоғамының мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 419 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген тәртіппен «Казконтент» акционерлік қоғамы
Директорлар кеңесінің құрамына мыналарды сайлауды қамтамасыз етсін:
Орынбаев              - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы       Премьер-Министрінің орынбасары
Мыңбай                - Қазақстан Республикасының
Дархан Қамзабекұлы      Мәдениет және ақпарат министрі.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

Вопросы акционерного общества "Казконтент"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2012 года № 419
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года «О Правительстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание в состав Совета директоров акционерного общества «Казконтент»:
Орынбаева             - Заместителя Премьер-Министра
Ербола Турмахановича    Республики Казахстан
Мынбая                - Министра культуры
Дархана Камзабекулы     и информации Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов