Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің "КентауСуШар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының конкурстық массасын өткізудің айрықша шарттары мен тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 424 қаулысы
«Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 2-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Конкурстық массаны өткізудің:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің «КентауСуШар» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі - Кәсіпорын) үздіксіз жұмысын жүзеге асыру үшін қажетті өндірістің бірыңғай технологиялық циклін қамтамасыз ететін Кәсіпорын мүлкін сатуды бірыңғай лотпен (бұдан әрі - лот) жүзеге асыруды;
2) лотты сатудың әкімшілік шығыстар мен бірінші және екінші кезектегі кредиторлар талаптарының сомасынан төмен емес ең төменгі бағасын белгілеуді;
3) аукционға мемлекет бақылайтын және Кентау мен Түркістан қалаларының сумен жабықтау саласындағы объектілерін пайдалану құқығын Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігімен және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен келіскен заңды тұлғалардың қатысуын қамтамасыз етуді;
4) конкурстық басқарушыға лотты сатып алушыға меншік құқығы өткен сәтке дейін Кентау мен Түркістан қалаларын сумен жабдықтау саласындағы үздіксіз шаруашылық қызметті қамтамасыз ету үшін шарттар жасасу құқығын беруді көздейтін ерекше шарттары мен тәртібі белгіленсін.
2. Бірыңғай лотты сатып алушыға Кәсіпорын қызметкерлерінің жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету жөніндегі міндеттемелерді қабылдауды көздейтін қосымша талаптар белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "КентауСуШар" Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 424
В соответствии с пунктом 4 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года «О банкротстве» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы, предусматривающие:
1) продажу имущества Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «КентауСуШар» Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (далее - предприятие), обеспечивающего единый технологический цикл производства, необходимого для осуществления бесперебойной работы предприятия, осуществить единым лотом (далее - лот);
2) минимальную цену продажи лота не ниже суммы административных расходов и требований кредиторов первой и второй очередей;
3) обеспечение участия в аукционе юридических лиц, контролируемых государством и согласовавших право на эксплуатацию объектов в области водоснабжения городов Кентау и Туркестан с Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан и Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан;
4) наделение конкурсного управляющего правом заключения договоров для обеспечения бесперебойной хозяйственной деятельности в области водоснабжения городов Кентау и Туркестан до момента перехода права собственности к покупателю лота.
2. Установить дополнительное требование к покупателю единого лота, предусматривающее принятие обязательств по обеспечению занятости работников предприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов