Қорғаныс мұқтажы үшін жер учаскелерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 482 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13, 120-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Астана қаласының жерінен қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығындағы жер учаскелері «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Ақмола аудандық пайдалану бөлімі» мемлекеттік мекемесіне берілсін.
2. Астана қаласының әкімі және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 18 сәуірдегі
№ 482 қаулысына
қосымша
«Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Ақмола аудандық
пайдалану бөлімі» мемлекеттік мекемесіне Астана қаласының
жерінен қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында
берілетін жер учаскелерінің экспликациясы
Р/с № Объектілердің атауы Жалпы алаңы, гектар Жер учаскесінің мақсатты арналуы Жер учаскесінің орналасқан жері
1
Астана қаласында Ұлттық қорғаныс университетін салу

О предоставлении земельных участков для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 482
В соответствии со статьями 13120 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить государственному учреждению «Акмолинская районная эксплуатационная часть Министерства обороны Республики Казахстан» земельные участки на праве постоянного землепользования для нужд обороны из земель города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму города Астаны и Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2012 года № 482
Экспликация земельных участков, предоставляемых
государственному учреждению «Акмолинская районная
эксплуатационная часть Министерства обороны Республики
Казахстан» на праве постоянного землепользования для нужд
обороны из земель города Астаны
№ п/п
Наименование объектов
Общая
площадь,
гектар
Целевое назначение
земельного участка
Местоположение
земельного участка
1
Строительство Национального
университета обороны в
городе Астане

20,0
Қорғаныс мұқтажы үшін, объектіні салу және пайдалану
Астана қаласы, Тұран даңғылы (әуежайға жол таралымы ауданы)
2
Астана қаласында «Астана» әуеайлағының әскери секторының объектілерін салу
79,0
Қорғаныс мұқтажы үшін, объектіні салу және пайдалану
Астана қаласы, Алматы ауданы, (әуежай ауданында)
99,0

20,0
Для нужд обороны,
строительство и
эксплуатация объекта
город Астана,
проспект Туран
(район развязки на
аэропорт)
2
Строительство объектов
военного сектора аэродрома
«Астана» в городе Астане
79,0
Для нужд обороны,
строительство и
эксплуатация объекта
город Астана,
район Алматы,
(в районе
аэропорта)
99,0