2012 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 495 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 167-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 сәуір
№ 495 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің
тізбесі

Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 495
В соответствии с пунктом 4 статьи 167 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заявок на привлечение связанных грантов на 2012 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 апреля 2012 года № 495
Перечень
заявок на привлечение связанных грантов на 2012 год

Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.11.05 № 1387 Қаулысымен.
р/с №
Жобаның атауы
Донор
Орындаушы агенттік
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Жобаның жалпы құны (АҚШ долл.)
Грант сомасы (АҚШ долл.)
Мемлекеттік бюджеттен грантты қоса қаржыландыру сомасы (АҚШ долл.)
1
Қазақстан Республикасында медиация институтын енгізу
Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
2012 – 2014

Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 05.11.2012 № 1387.
№ п/п
Наименование
проекта
Донор
Исполнительное
агентство
Период
реализации
(годы)
Общая
стоимость
проекта
(долл. США)
Сумма
гранта
(долл. США)
Сумма
cофинан-
сирования
гранта из
государст-
венного
бюджета
(долл. США)
1
Внедрение института
медиации в
Республике Казахстан
Программа
Развития
Организа-
ции Объе-
диненных
Наций
Верховный суд
Республики
Казахстан
2012 – 2014