Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен Алматы облысының коммуналдық меншігіне берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 526 Қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімінің осы қаулыға қосымшаға сәйкес Алматы облысы, Еңбекшіқазак ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі, № 4 шағын ауданы мекенжайында орналасқан «Көру қабілеті нашар балаларға арналған Есік республикалық арнайы мектеп-интернаты» ғимаратын жабдықтарымен қоса «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміндегі республикалық меншіктен Алматы облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігімен және Алматы облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті қабылдау-тапсыру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 26 сәуірдегі
№ 526 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Алматы облысының коммуналдық меншігіне
берілетін мемлекеттік мүліктің тізбесі
Р/с №
Мүліктің атауы
Заңды мекен жайы
Ауданы
Теңгерімдік құны
1.
Жабдықтары бар 250 орындық «Көру қабілеті нашар балаларға арналған Есік республикалық арнайы мектеп-интернаты» ғимараты
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі, № 4 шағынауданы
Ғимараттың алаңы 14 305 ш.м, жер учаскесінің ауданы 2,8478 га.
1 766 350,0 мың тг.
Оның ішінде құрал-жабдықтар 417 431,82 мың тг.

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 526
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Алматинской области о передаче из республиканской собственности находящегося на балансе государственного учреждения «Министерство образования и науки Республики Казахстан» здания с оборудованием «Есикская республиканская специальная школа-интернат для детей с проблемами зрения», расположенного по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, ул. Абая, микрорайон № 4, в коммунальную собственность Алматинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством образования и науки Республики Казахстан и акиматом Алматинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2012 года № 526
Перечень
государственного имущества, передаваемого из республиканской
собственности в коммунальную собственность Алматинской области
п/п
Наименование
имущества
Юридический
адрес
Площадь
Балансовая
стоимость
1.
Здание с
оборудованием
«Есикская
республиканская
специальная
школа-интернат
для детей с
проблемами
зрения» на 250 мест
Алматинская
область,
Енбекшиказахский
район, город
Есик, ул. Абая,
микрорайон № 4
Площадь
здания
14 305 м.кв.,
площадь
земельного
участка
2,8478 га
1 766 350,0
тыс. тг.
В том числе
оборудование
417 431,82
тыс. тг.