"Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің туы және нышаны туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы № 240 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 565 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің туы және нышаны туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы № 240 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ
«Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару
жүйесінің туы және нышаны туралы» Қазақстан Республикасы
Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы № 240 Жарлығының күші
жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің туы және нышаны туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы № 240 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года № 240 "О знамени и символе уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2012 года № 565
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года № 240 «О знамени и символе уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента Республики
Казахстан от 8 января 2007 года № 240 «О знамени и символе
уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики
Казахстан»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года № 240 «О знамени и символе уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев