"Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру жөнiндегi конкурстық комиссиялар құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 635 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру жөнiндегi конкурстық комиссиялар құрамын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру жөнiндегi конкурстық комиссиялардың құрамдарына мыналар енгізілсін:
Арал теңiзi, Сырдария өзенi және Шардара су қоймасы бойынша:
Жаханов                  - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары;
Бақыт Дүйсенұлы
Балқаш көлi, Алакөл көлдер жүйесi, Iле өзенi және Қапшағай су қоймасы бойынша:
Әбілда                  - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары;
Талғат Амангелдіұлы
Кошелев                 - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары;
Владимир Леонидович
Мұқатаев                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Серікқали                 министрлігінің Су ресурстары комитеті Су
Мұхаметкәрімұлы           ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік
инспекциясының бастығы;
Нұрманбетов             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Ермек                     министрлігі Балық шаруашылығы комитетi
Нүсіпжанұлы               Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндiк балық
шаруашылығы инспекциясы бастығының
орынбасары;
Зайсан көлi, Бұқтырма және Шүлбi су қоймалары, Ертiс өзенi және Қ.Сәтпаев атындағы канал бойынша:
Кошелев                 - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары,
Владимир Леонидович
Әшімбетов               - Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары;
Нұржан Кемерұлы
Тілеубаев               - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Дәурен                    министрлігінің Су ресурстары комитеті Су
Әділханұлы                ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясының
бастығы;
Савинков                - «ҚазАгроИнновация» акционерлік қоғамы
Роман                     «Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу
Владимирович              институты» жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі Алтай филиалының директоры
(келісім бойынша);
көрсетілген құрамдардан: Рзақұл Сәденұлы Нұртаев, Төлеутай Сатайұлы Рақымбеков, Григорий Васильевич Пинчук, Асанбай Мейірбекұлы Әлсейіт, Қайрат Райымқанұлы Садықов, Манап Шарапиденұлы Көбегенов, Имажанов Мирзан Тлеуқанұлы, Евгений Вячеславович Куликов шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 "Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 635. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 222.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 «Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения» следующие изменения:
ввести в составы конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения, утвержденные указанным постановлением:
по Аральскому морю, реке Сырдарья и Шардаринскому водохранилищу:
Жаханова                    - заместителя акима Кызылординской
Бакыта Дуйсеновича            области;
по озеру Балхаш, Алакольской системе озер, реке Или и Капшагайскому водохранилищу:
Абилду                      - заместителя акима Карагандинской
Талгата Амангельдиновича      области;
Кошелева                    - заместителя акима
Владимира Леонидовича         Восточно-Казахстанской области;
Мукатаева                   - начальника Балхаш-Алакольской
Серикалий Мухаметкаримовича   бассейновой инспекции по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан;
Нурманбетова                - заместителя начальника
Ермека Нусипжановича          Балхаш-Алакольской межобластной
бассейновой инспекции рыбного хозяйства
Комитета рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан;
по озеру Зайсан, Бухтарминскому и Шульбинскому водохранилищам, реке Иртыш и каналу имени К. Сатпаева:
Кошелева                    - заместителя акима
Владимира Леонидовича         Восточно-Казахстанской области;
Ашимбетова                  - заместителя акима Павлодарской области;
Нуржана Кемеровича
Тлеубаева                   - начальника Иртышской инспекции по
Даурена Адылхановича          регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан;
Савинкова                   - директора Алтайского филиала
Романа Владимировича          товарищества с ограниченной
ответственностью «Казахский
научно-исследовательский институт
рыбного хозяйства» акционерного
общества «КазАгроИнновация»
(по согласованию);
вывести из указанных составов: Нуртаева Рзакула Саденовича,
Рахимбекова Толеутая Сатаевича, Пинчука Григория Васильевича, Альсеита Асанбая Мейрбековича, Садыкова Кайрата Райымкановича,
Кубегенова Манапа Шарапиденовича, Иманжанова Мирзана Тлеукановича, Куликова Евгения Вячеславовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов