"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 мамырдағы № 641 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік
инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы» Қазақстан
Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 52, 507-құжат; 2001 ж., № 23, 283-құжат; 2006 ж., № 50, 530-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 30, 292-құжат; № 48, 543-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 40, 355-құжат; 2011 ж., № 37, 455-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Райан                     -  «КонокоФиллипс» компаниясының басқарма
Майкл Лэнс                   төрағасы
Стивен                    -  «Делойт Туш Томацу Лимитед»
Алмонд                       компаниясының төрағасы
Тимоти                    -  «Cameco» корпорациясының президенті
Скот Гитцел                  және бас атқарушы директоры
Лорензо                   -  «Дженерал Электрик Транспортэшн»
Симонелли                    компаниясының президенті және бас
атқарушы директоры
Греф                      -  «Ресей жинақ банкі» ашық акционерлік
Герман Оскарович             қоғамының президенті
көрсетілген Кеңестің құрамынан Джеймс Малва, Джеймс Куигли, Джеральд Уэйн Грэнди, Фердинандо Беккалли-Фалко шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2012 года № 641
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 «О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071
«О персональном составе Совета иностранных инвесторов
при Президенте Республики Казахстан»
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 «О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292; № 48, ст. 543; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249; 2010 г., № 40, ст. 355; 2011 г., № 37, ст. 445) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Райана Майкла Лэнса
-
председателя правления компании
«КонокоФиллипс»
Стивена Алмонда
-
председателя компании «Делойт Туш Томацу
Лимитед»
Тимоти Скота Гитцела
-
президента и главного исполнительного
директора корпорации «Саmесо»
Лорензо Симонелли
-
президента и главного исполнительного
директора компании «Дженерал Электрик
Транспортэшн»
Грефа
Германа Оскаровича
-
президента открытого акционерного общества
«Сбербанк России»
вывести из состава указанного Совета: Джеймса Малва, Джеймса Куигли, Джеральда Уэйна Грэнди, Фердинандо Беккалли-Фалко.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев