"Отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 423 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 649 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 430 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2014 № 430 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 423 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 264-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2010 года № 423 "Об утверждении перечня продовольственных товаров, закупаемых у отечественных товаропроизводителей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 649. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 430
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2014 № 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2010 года № 423 «Об утверждении перечня продовольственных товаров, закупаемых у отечественных товаропроизводителей» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 264) следующее изменение:
перечень продовольственных товаров, закупаемых у отечественных товаропроизводителей, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.