Жергілікті атқарушы органдардың 2012 жылға арналған концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 699 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 164-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдардың 2012 жылға арналған концессиялық міндеттемелерінің лимиттері белгіленсін.

О лимитах концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2012 года № 699
В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2012 год согласно приложению к настоящему постановлению.