"Мемлекеттік кәсіпорындардың тұрғын үй қорынан тұрғын үй берудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 1482 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 707 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № 525 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 23.07.2019 № 525 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындардың тұрғын үй қорынан тұрғын үй берудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 1482 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 391-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген орталық мемлекеттік органдарға бөлуге арналған тұрғын үйді іріктеу және бөлу жөніндегі комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 мамырдағы
№ 707 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 1482 қаулысымен
бекітілген
Орталық мемлекеттік органдарға бөлуге арналған тұрғын үйді
іріктеу және бөлу жөніндегі комиссияның құрамы
Қошанов - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ерлан Жақанұлы Министрі Кеңсесінің Басшысы, төраға
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы министрлігінің жауапты хатшысы,
төрағаның орынбасары
Ыбыраева - Қазақстан Республикасының Премьер-
Амангүл Құмарбекқызы Министрі Кеңсесінің Қаржы-шаруашылық
және кадр жұмысы бөлімінің
меңгерушісінің орынбасары, хатшы
Ғалымова - Қазақстан Республикасы Білім және
Әлия Қайратқызы ғылым министрлігінің жауапты хатшысы
Шәженова - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Дина Мэлсқызы даму және сауда министрлігінің
жауапты хатшысы
Шолпанқұлов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы вице-министрі
Зейнелғабдин - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Алтай Болтайханұлы бақылау жөніндегі есеп комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Көмекбаев - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Әли Амантайұлы қызмет істері агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Тихонюк - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Николай Петрович тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Мейірбеков - Қазақстан Республикасының Премьер-
Бердібек Қуанұлы Министрі Кеңсесінің Қаржы-шаруашылық
және кадр жұмысы бөлімінің
меңгерушісі
Хорошун - Астана қаласы әкімінің бірінші
Сергей Михайлович орынбасары
Испанов - Қазақстан Республикасы Бас
Ілияс Сапарбекұлы прокуратурасы Экономика және қаржы
департаментінің бастығы (келісім
бойынша)
Шекенов - "Астана қаласының Тұрғын үй
Мирас Ерғалиұлы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
шаруашылық жүргізу құқығындағы
"Қалалық жылжымайтын мүлік"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының
директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 1482 "О некоторых вопросах предоставления жилищ из жилищного фонда государственных предприятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 707. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2019 года № 525.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2019 № 525.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 1482 "О некоторых вопросах предоставления жилищ из жилищного фонда государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 391) следующее изменение:
состав Комиссии по отбору и распределению жилищ, предназначенных для распределения центральным государственным органам, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2012 года № 707
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 сентября 2009 года № 1482
Состав
Комиссии по отбору и распределению жилищ, предназначенных
для распределения центральным государственным органам
Кошанов Ерлан Жаканович - Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан,
председатель
Бекетаев Марат - ответственный секретарь Министерства
Бакытжанович юстиции Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ибраева Амангуль - заместитель заведующего Отделом
Кумарбековна финансово-хозяйственной и кадровой
работы Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан, секретарь
Галымова Алия - ответственный секретарь Министерства
Кайратовна образования и науки Республики
Казахстан
Шаженова Дина - ответственный секретарь Министерства
Мэлсовна экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Шолпанкулов Берик - вице-министр финансов Республики
Шолпанкулович Казахстан
Зейнелгабдин Алтай - член Счетного комитета по контролю за
Болтайханович исполнением республиканского бюджета
(по согласованию)
Комекбаев Али - заместитель Председателя Агентства
Амантаевич Республики Казахстан по делам
государственной службы (по
согласованию)
Тихонюк Николай Петрович - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Мейрбеков Бердибек - заведующий Отделом
Куанович финансово-хозяйственной и кадровой
работы Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Хорошун Сергей - первый заместитель акима города Астаны
Михайлович
Испанов Илияс - начальник Департамента экономики и
Сапарбекович финансов Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Шекенов Мирас - директор государственного коммунального
Ергалиевич предприятия "Городская недвижимость" на
праве хозяйственного ведения
Государственного учреждения "Управление
жилья города Астаны"