Жылу электр станцияларының электр қуатын шектеуді және оларды қысқарту жөніндегі іс-шараларды келісу тәртібі туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 757 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 628 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 628 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Энергетика министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 89 бұйрығын қараңыз.
«Электр энергетикасы туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 4-бабының 34) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жылу электр станцияларының электр қуатын шектеуді және оларды қысқарту жөніндегі іс-шараларды келісу тәртібі туралы ереже бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 757 қаулысымен
бекітілген
Жылу электр станцияларының электр қуатын шектеуді және оларды қысқарту жөніндегі іс-шараларды келісу тәртібі туралы ереже
1. Осы Жылу электр станцияларының электр қуатын шектеуді және оларды қысқарту жөніндегі шараларды келісу тәртібі туралы ереже (бұдан әрі – Ереже) «Электр энергетикасы туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылы 9 шілдедегі Заңының 4-бабының 34) тармақшасына сәйкес әзірленді және жылу электр станцияларының электр қуатын шектеуді және оларды қысқарту жөніндегі іс-шараларды келісу тәртібін айқындайды.
2. Осы Ережеде мынадай негізгі ұғымдар қолданылады:
1) жабдық тобы - жаңарған будың бiрдей параметрлермен турбоагрегаттардың кез келген типтерінің, сондай-ақ осы агрегаттардың жұмысын қамтамасыз ететін барлық қазандықтардың (тозаң көмірлі, сол сияқты газ-мазуттық та) жиынтығы;
2) жабдықтың кіші тобы – тозаң көмірлі немесе газ-мазуттық қазандықтардың және олармен бірге жұмыс жасайтын жаңарған будың бірдей параметрлері бар турбоагрегаттардың кез келген типтерінің жиынтығы;
3) электр станциясының белгіленген қуаты – генерацияланатын электр станциясының, оның қуатын шектеуді шегере отырып белгіленген мәнi;
4) жылу электр станциясының белгіленген электр қуатын шектеу - белгіленген қуатты еріксіз толық пайдаланбау мәні;
5) жылу электр станцияларының электр қуатын техникалық шектеу – агрегаттың, оның тораптарының күрделі жөндеулер кезінде жойылмайтын техникалық жарамсыздығынан конструктивті ақаулардан немесе жеке жабдықтың (құрылыстың) өнімділігінің белгіленген қуатқа сәйкес келмеуінен белгіленген қуатын мәжбүрлі азайту;

Об утверждении Положения о порядке согласования ограничений электрической мощности тепловых электростанций и мероприятий по их сокращению
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 757. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 628
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 628 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 89.
В соответствии с подпунктом 34) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о порядке согласования ограничений электрической мощности тепловых электростанций и мероприятий по их сокращению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2012 года № 757
Положение
о порядке согласования ограничений электрической мощности
тепловых электростанций и мероприятий по их сокращению
1. Настоящее Положение о порядке согласования ограничений электрической мощности тепловых электростанций и мероприятий по их сокращению (далее – Положение) разработано в соответствии с подпунктом 34) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике» и определяет порядок согласования ограничений электрической мощности тепловых электростанций и мероприятий по их сокращению.
2. В настоящем Положении используются следующие основные понятия:
1) группа оборудования – совокупность любых типов турбоагрегатов с одинаковыми параметрами свежего пара, а также всех котлов (как пылеугольных, так и газомазутных), обеспечивающих работу данных агрегатов;
2) подгруппа оборудования – совокупность пылеугольных или газомазутных котлов и совместно работающих с ними любых типов турбоагрегатов с одинаковыми параметрами свежего пара;
3) располагаемая мощность электростанции – установленная мощность генерирующей электростанции за вычетом ограничений ее мощности;
4) ограничение установленной электрической мощности тепловой электростанции – значение вынужденного неиспользования установленной мощности;
5) технические ограничения электрической мощности тепловых электростанций – вынужденное снижение установленной мощности агрегата из-за технической неисправности его узлов, не устраняемой во время капитальных ремонтов, конструктивных дефектов или несоответствия производительности отдельного оборудования (сооружений) установленной мощности;

6) жылу электр станцияларының электр қуатын маусымдық шектеу - сыртқы маусымдық қайталанатын факторлардың (жазғы кезеңде суды салқындататын температураны арттыру, маусымдық жылу жүктемесінің өзгеруі салдарынан турбиналардың конденсаторларындағы вакуумның төмендеуі) іс-әрекетінен агрегаттың белгіленген қуатын азайту;
7) жылу электр станцияларының электр қуатын уақытша шектеу - режимдік, экологиялық шектеулер, сондай-ақ тиісінше сапасыз отынды пайдаланудан немесе жаңадан іске қосылған жабдықтарды пайдалану салдарынан келтірілген шектеулер;
8) жылу электр станциясы – отынның химиялық энергиясын электр генераторы білігінің айналуын механикалық энергияға айналдыру есебінен электр энергиясын өндіретін электр станция;
9) қуаттың күтiлетiн шектеулерi - алдағы жылға арналған қуаттың шектелуі;
10) қуатты шектеудің жылдық орташа мәні – қуатты шектеудің айлар бойынша орташа арифметикалық мәні;
11) номиналды қуат – осы жабдық үшін жабдықтың паспортымен немесе жобасымен белгіленген қуат;
12) сараптама ұйымы – заңнамада белгіленген тәртіппен энергетикалық сараптаманы жүзеге асыратын заңды тұлға;
13) уәкілетті орган – электр энергетикасы саласындағы басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
14) жылу электр станциясының белгіленген электр қуаты – техникалық шарттарға немесе жабдыққа арналған паспортқа сәйкес турбиналардың айтарлықтай белсенді электр қуатының жиынтық мәні;
15) электр станциясының жұмыс қуаты – жөндеуге шығарылған жабдықтың қуатын шегере отырып, электр станциясының қолда бар қуаты;
16) электр энергиясының көтерме сауда нарығы – электр энергиясының көтерме сауда нарығы субъектілерінің арасындағы шарттар негізінде жұмыс істейтін, электр энергиясын сатып алу - сатуға байланысты қатынастар жүйесі;
17) экологиялық шектеулер – табиғиғатты қорғау іс-шараларын өткiзу себебінен белгіленген қуаттың азайтылуы.
3. Жылу электр станциялары электр қуатын шектеуді келісу үшін уәкілетті органға мынадай құжаттарды бередi:
1) 50 МВт дейін және одан жоғары қуатымен, энергияның көтерме сауда нарығына шықпаған жылу электр станциялары бойынша - осы Ережеге  1 және 3-қосымшаларда көрсетілген нысандар бойынша;
2) энергияның көтерме сауда нарығына шыққан жылу электр станциялары бойынша – осы Ережеге 2 және 3-қосымшаларда көрсетілген нысандар бойынша;
3) өткен жылы электр қуатын шектеуді қысқарту жөніндегі іс-шаралардың орындалуы туралы есеп және алдағы жылға арналған осындай іс-шаралардың тізбесі. Есеп еркін нысанда беріледі;

6) сезонные ограничения электрической мощности тепловых электростанций – снижение установленной мощности агрегата из-за действия внешних сезонно повторяющихся факторов (ухудшение вакуума в конденсаторах турбин вследствие повышения температуры охлаждающей воды в летний период, сезонные изменения тепловых нагрузок);
7) временные ограничения электрической мощности тепловых электростанций – режимные, экологические ограничения, а также ограничения, вызываемые использованием топлива ненадлежащего качества либо вследствие эксплуатации вновь введенного оборудования;
8) тепловая электростанция – электростанция, вырабатывающая электрическую энергию за счет преобразования химической энергии топлива в механическую энергию вращения вала электрогенератора;
9) ожидаемые ограничения мощности – ограничения мощности на предстоящий год;
10) среднегодовое значение ограничений мощности – среднеарифметическое значение ограничений мощности по месяцам;
11) номинальная мощность – мощность, установленная паспортом на оборудование или проектом для данного оборудования;
12) экспертная организация – юридическое лицо, осуществляющее в установленном законодательством порядке энергетическую экспертизу;
13) уполномоченный орган – государственный орган, осуществляющий руководство в области электроэнергетики;
14) установленная электрическая мощность тепловой электростанции – суммарное значение наибольшей активной электрической мощности турбин в соответствии с техническими условиями или паспортом на оборудование;
15) рабочая мощность электростанции – располагаемая мощность электростанции за вычетом мощности оборудования, выведенного в ремонт;
16) оптовый рынок электрической энергии – система отношений, связанных с куплей-продажей электрической энергии, функционирующая на основе договоров между субъектами оптового рынка электрической энергии;
17) экологические ограничения – снижение установленной мощности из-за проведения природоохранных мероприятий;
18) уполномоченный орган – государственный орган, осуществляющий руководство в области электроэнергетики.
3. Для согласования ограничений электрической мощности тепловыми электростанциями в уполномоченный орган представляются следующие документы:
1) по тепловым электростанциям мощностью до 50 МВт и более, не вышедшим на оптовый рынок энергии – по формам, приведенным в приложениях 1 и 3 к настоящему Положению;
2) по тепловым электростанциям, вышедшим на оптовый рынок энергии, – по формам, приведенным в приложениях 2 и 3 к настоящему Положению;
3) отчет о выполнении мероприятий по сокращению ограничений электрической мощности в предшествующем году и перечень таких мероприятий на предстоящий год. Отчет составляется в произвольной форме;

4) сараптама ұйымның берген энергетикалық сараптаманың актісі;
5) белгіленген қуатына қарамастан, энергияның көтерме сауда нарығына шықпаған қуаты 50 МВт дейін және одан көп жылу электр станциялары бойынша, оның ішінде энергияның көтерме сауда нарығына шыққан жылу электр станциялары бойынша жүйелік оператордың ұлттық диспетчерлік орталығымен келісу.
4. Электр қуатын шектеуді келісу үшін материалдар екі данада беріледі және оны уәкілетті орган күнтізбелік 20 күннен аспайтын мерзімде қарайды.
5. Қараудың нәтижесі бойынша уәкілетті орган ұсынылған материалдарды келіседі немесе құжаттар осы Ереженің 3-тармағында белгіленген қойылған талаптарға сәйкес келмеген жағдайда келісуден бас тартады.
Уәкілетті орган келісуден бас тартқан жағдайда жазбаша түрде бас тарту себебін көрсетіп, бұл туралы ұйымға хабарлайды.
6. Келісуден бас тарту себебін жойғаннан кейін материалдар қайтадан келісуге жіберіледі. Қайта келісу күнтізбелік 10 күннен аспайтын мерзімде жүргізіледі.
7. Жылу электр станцияларындағы электр қуатын шектеуді қысқарту үшін мынадай іс-шаралар орындалады:
1) күрделі жөндеу жүргізу кезінде станцияның тиімді жұмысын арттыруға бағыталған іс-шаралар орындалады;
2) циркуляциялық (салқындатқыш) суды салқындату үшін тиімді жылу алмасу аппараттары қолданылады;
3) күл- қож шығару мен түтін газын тазалаудың тиімді жүйесі қолданылады;
4) жобалау отынымен станцияның жұмысы қамтамасыз етіледі.
8. Жылу электр станциялары жүргізілген энергетикалық сараптаманың нәтижелері мен нәтижелері бойынша ұсыныстар негізінде электр қуатын қысқарту жөніндегі іс-шараларды әзірлейді.
9. Электр қуатын қысқарту жөніндегі әзірленген іс-шаралар уәкілетті органға келісуге жіберіледі.
10. Қараудың нәтижесі бойынша уәкілетті орган бір ай ішінде электр қуатын қысқарту жөніндегі іс-шараларды келіседі немесе оларды келісуден бас тартады.
Уәкілетті орган келісуден бас тартқан жағдайда жазбаша түрде бас тарту себебін көрсетіп, бұл туралы ұйымға хабарлайды.
11. Жылу электр станцияларының белгіленген қуаты жаңаны пайдалануға берген, ескiсін бөлшектеген немесе жұмыс істеп тұрған жабдықтардың техникалық сипаттамалары өзгерген жағдайларда өзгертіледi.
12. Электр генераторының номиналды қуаты бастапқы күштік агрегатының номиналды қуатынан аз болған жағдайда белгіленген қуат генератордың номиналды қуаты бойынша айқындалады.
13. Буды бөліп алу және қос мәнді номиналды қуаты (мысалы: Т-120/130-130; Т-80/100-130; ПТ-30/40-29), бу бөлудің жүктеме режиміне тәуелді жылумен қамтамасыз ету турбиналары орнатылған жылу электр станциялары үшін номиналды қуаты жылдың кез келген уақытында және кез келген есептік жұмыс режимінде қамтамсыз етілетін турбинаның ең төменгі қуатының мәні бойынша қабылданады.

4) акт энергетической экспертизы, выданный экспертной организацией;
5) согласование с национальным диспетчерским центром системного оператора по тепловым электростанциям мощностью до 50 МВт и более, не вышедшим на оптовый рынок энергии, в том числе и по тепловым электростанциям, вышедшим на оптовый рынок энергии, вне зависимости от их установленной мощности.
4. Материалы для согласования ограничений электрической мощности представляются в двух экземплярах и рассматриваются уполномоченным органом в срок не более 20 календарных дней.
5. По итогам рассмотрения уполномоченный орган согласовывает представленные материалы либо отказывает в согласовании при несоответствии документов предъявляемым требованиям, установленным в пункте 3 настоящего Положения.
При отказе в согласовании уполномоченный орган письменно с указанием причин отказа информирует об этом организацию.
6. После устранения причин отказа в согласовании материалы направляются на повторное согласование. Повторное согласование проводится в срок не более 10 календарных дней.
7. Для сокращения ограничений электрической мощности тепловых электростанций выполняются следующие мероприятия:
1) при проведении капитальных ремонтов выполняются мероприятия, направленные на увеличение эффективности работы станции;
2) применяются эффективные теплообменные аппараты для охлаждения циркуляционной (охлаждающей) воды;
3) применяются эффективные системы золо- и шлакоудаления и очистки дымовых газов;
4) обеспечивается работа станции на проектном топливе.
8. Тепловые электрические станции разрабатывают мероприятия по сокращению электрической мощности на основании результатов и рекомендаций по результатам проведенной энергетической экспертизы.
9. Разработанные мероприятия по сокращению электрической мощности направляются на согласование в уполномоченный орган.
10. По итогам рассмотрения уполномоченный орган в течение месяца согласовывает мероприятия по сокращению электрической мощности либо отказывает в их согласовании.
При отказе в согласовании уполномоченный орган письменно с указанием причин отказа информирует об этом организацию.
11. Установленная мощность тепловых электростанций изменяется в случае ввода в эксплуатацию нового, демонтажа старого или изменения технической характеристики действующего оборудования.
12. В случаях, когда номинальная мощность электрического генератора меньше номинальной мощности первичного силового агрегата, установленная мощность определяется по номинальной мощности генератора.
13. Для тепловых электростанций, на которых установлены теплофикационные турбины с отборами пара и двойным значением номинальной мощности (например: Т-120/130-130; Т-80/100-130; ПТ-30/40-29), зависящего от режима загрузки отборов пара, номинальная мощность принимается по минимальному значению мощности турбины, обеспечиваемому в любое время года и при любых расчетных режимах работы.

14. Есептер өткен жылы электр қуатын шектеу орын алған және алдағы жылы электр қуатын шектеу күтілетін жылу электр станциялары бойынша жүргiзiледi;
15. Электр қуатын шектеу:
1) жылу электр станциялары жабдықтарының жеке топ бөлігі бойынша;
2) алдағы жылдың әрбiр айына және орташа есеппен жылға есептеледі.
16. Қуатты шектеу жабдығының кіші тобы бойынша негізделетін бірнеше факторлар бір мезгілде әрекет еткен кезде жекелеген факторларды сандық бағалаудың кезектілігі қуатты шектеудің мынадай басым түрлеріне сәйкес келуі тиіс: техникалық, маусымдық, уақытша.
Жабдықтың кіші тобы қазандықтарында олардың бу өнімділігінің төмендеуін (техникалық шектеу түрі) тудыратын құрылымдық ақаулар болған жағдайда, жаз мезгілінде салқындатқыш судың температурасының көтерілуіне байланысты (маусымдық шектеу түрі) электр қуатын шектеудің есебі номиналды емес, конденсатордағы будың төмендетілген шығынына орындалады. Экологиялық шектеулердi бағалаған кезде жанған өнімдердің атмосфераға шығарындылары қазандықтың құрылымдық ақауларына және жаз мезгілінде вакуумның нашарлауына байланысты кіші топтың электр қуатын шектеу ескеріле отырып есептеледі.
17. Қуатты шектеу есептері мынадай жағдайларда орындалады:
1) жылу электр станцияларында орнатылған барлық жабдықтардың жұмыста болуы;
2) жылу электр станциясы тарапынан тұтынушыларға жылуды бумен және ыстық сумен босатуда шектеудің болмауы;
3) сыртқы тұтынушыларға жылуды ыстық сумен босатудың күтілетін мәнінің сәйкестігі соңғы 5 жылдағы орташа сыртқы ауа температурасының жергілікті метеоқызметiнің бақылау деректері бойынша немесе анықтамалық деректер бойынша қабылданатын жұмыстық қуатын есептеу сағатына сәйкес келеді;

14. Расчеты проводятся по тепловым электростанциям, которые имели ограничения электрической мощности в предшествующем году и по которым ожидаются ограничения электрической мощности в предстоящем году.
15. Ограничения электрической мощности рассчитываются:
1) по отдельным подгруппам оборудования тепловой электростанции;
2) для каждого месяца предстоящего года и в среднем за год.
16. При одновременном действии нескольких факторов, обусловливающих по подгруппе оборудования ограничения мощности, очередность количественной оценки отдельных факторов должна соответствовать следующей приоритетности видов ограничений мощности: технические, сезонные, временные.
При наличии на котлах подгруппы оборудования конструктивных дефектов, вызывающих снижение их паропроизводительности (технический вид ограничений), расчет ограничений электрической мощности из-за повышения температуры охлаждающей воды в летнее время (сезонный вид ограничений) выполняется не на номинальный, а на сниженный расход пара в конденсатор. Выбросы продуктов сгорания в атмосферу при оценке экологических ограничений рассчитываются с учетом ограничения мощности подгруппы из-за конструктивных дефектов котлов и ухудшения вакуума в летнее время.
17. Расчеты ограничения мощности выполняются при следующих условиях:
1) нахождение в работе всех установленных на тепловых электростанциях оборудований;
2) отсутствие ограничения отпуска тепла потребителям с паром и горячей водой со стороны тепловых электростанций;
3) соответствие ожидаемых значений отпуска тепла с горячей водой внешним потребителям соответствует средней за последние 5 лет температуре наружного воздуха за часы учета рабочей мощности, принимаемой по данным наблюдений местной метеослужбы или по справочным данным;

4) сыртқы тұтынушыларға жылуды бумен босатудың болжамды мәнін қабылдау олардың өтінімдері бойынша, ал өтінім болмаған жағдайда - өткен жылдың нақты деректер бойынша қабылданады;
5) өз қажеттілігіне жұмсалған жылу жуне электр энергиясының шығынын есептеу, турбиналардың конденсаторларында пайдаланылған будың қысымы және бекітілген тәртіппен жабдықтардың нормативтік сипатамалары бойынша көрсеткіштерді есептеу үшін қажет басқалары.
Есептеу кезінде отынның жетіспеушілігінен және жабдықтың пайдалану жағдайының қысқа мерзімді нашарлауынан оны профилактикалық жөндеу арасындағы кезеңде (қазандықтардың және турбиналардың конденсаторларының қыздыру бетін шөгінділердің басып қалуы және қазандықтардың газ жолында ауа соруды арттыру) қуатты шектеу есепке алынбайды.

4) принятие прогнозируемых значений отпуска тепла с паром внешним потребителям принимается по их заявкам, а в случае отсутствия заявок – по фактическим данным предшествующего года;
5) расчеты затрат тепла и электроэнергии на собственные нужды, давление отработавшего пара в конденсаторах турбин и другие необходимые для расчетов показатели по утвержденным в порядке нормативным характеристикам оборудования.
При расчете не учитываются ограничения мощности из-за недостатка топлива и кратковременного ухудшения эксплуатационного состояния оборудования в период между его профилактическими ремонтами (занос отложениями поверхностей нагрева котлов и конденсаторов турбин, увеличение присосов воздуха в газовый тракт котлов).

18. Жылу электр станцияларының электр қуатын шектеуді есептеу өткен жылы орындалған, оларды қысқарту жөніндегі іс-шаралардың тиімділігі ескеріле отырып орындалады.
Жылу электр станцияларының электр
қуатын шектеуді және оларды қысқарту
жөніндегі іс-шараларды келісу тәртібі
туралы ережеге
1-қосымша
Қазақстан Республикасы электр энергетикасы саласындағы жылу электр станцияcының (ЖЭС) жабдықтары топтарының коды
Жабдық тобының атауы
Код
толық
қысқартылған
ЖЭС бойынша барлығы
ЖЭС барлығы
97
Қуаты:

18. Расчеты ограничений электрической мощности тепловых электростанций выполняются с учетом эффективности мероприятий по их сокращению, выполненных в предшествующем году.
Приложение 1
к Положению о порядке
согласования ограничений
электрической мощности тепловых
электростанций и мероприятий
по их сокращению
Коды групп оборудования тепловой электростанции (ТЭС)
электроэнергетической отрасли Республики Казахстан
Наименование группы оборудования
Код
полное
сокращенное
Всего по ТЭС
Всего ТЭС
97
Конденсационные энергоблоки
мощностью, МВт:

20__жылғы қуаты 50 МВт және одан жоғары __________________
ЖЭС аты жылу электр станциялары қуатына күтiлетiн шектеулер
Көрсеткіш
Жабдық тобының коды
Жобалық отын түрінің коды
Энергия блогының нөмірі
Жол коды
Шектеу себебінің коды
Айлар бойынша көрсеткіштің мәні (МВт)
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Жылдық орташа
Белгіленген қуаты
Қолда бар
қуаты
Шектеулі қуаты
Оның ішінде себептер бойынша
ЖЭС басшысы ________________________ ____________________
қолы                   тегі, А.Ә.
Ескертпе. Деректер жабдықтың жеке кіші топтары, жеке энергия блоктары бойынша (қуатты шектеу себептері бойынша бөле отырып), әрбір жылу электр станциясы және жалпы қуаты 50 МВт және одан жоғары жылу электр станциялары бойынша келтірілген.

мощностью 50 МВт и более _________________________ в 20 __ г.
наименование ТЭС
Показа-
тель
Код
груп-
пы
обо-
рудо-
вания
Код
вида
про-
ект-
ного
топ-
лива
Номер
энер-
го-
блока
Код
ст-
ро-
ки
Код
при-
чины
ог-
ра-
ни-
че-
ния
Значение показателя (МВт) по месяцам
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Сре
дне
-го
дов
ое
Уста-
новлен-
ная
мощ-
ность
Распо-
лагае-
мая
мощ-
ность
Ограни-
чения
мощнос-
ти
В том
числе
по
причи-
нам
Руководитель ТЭС_____________________ _________________________
подпись              фамилия, и.о.
Примечание. Данные приводятся по отдельным подгруппам оборудования, отдельным энергоблокам (с разбивкой ограничений мощности по причинам), по каждой тепловой электростанции и в целом по тепловым электростанциям мощностью 50 МВТ и более.