"Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 771 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2015 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., № 49, 475-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 9 маусымдағы
№ 771 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 23 қазандағы
№ 1592 қаулысына
қосымша
Алкоголь өніміне арналған ең төменгі бағалар
Алкоголь өнімінің түрлері
Алкоголь өнімін бөлшек сату бағасы (теңге/литр)
Арақтар және айрықша арақтар, күшті ликер-арақ бұйымдары және басқа да күшті алкоголь ішімдіктері

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 "Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 771. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.03.2015 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 «Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 49, ст. 475) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2012 года № 771
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 1999 года № 1592
Минимальные цены на алкогольную продукцию
Виды алкогольной продукции
Цена розничной реализации
алкогольной продукции
(тенге/литр)
Водки и водки особые, крепкие
ликероводочные изделия и прочие
крепкоалкогольные напитки