"Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілетін өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 787 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 902 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2017 № 902 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған тауарларды өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнімнің тізбесі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 787. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 902.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2017 № 902 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары" следующие изменения:
1) перечень импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень готовой продукции, полученной при промышленной переработке товаров, импортированных на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбесі осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 12 маусымдағы
№ 787 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 8 шілдедегі
№ 782 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесі
Р/с №
Тауарлардың атауы
КО СЭҚ ТН коды
1
2
3
1
Майсыздалған құрғақ сүт

3) перечень налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих товары на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза, предназначенные для промышленной переработки, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2012 года № 787
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 2011 года № 782
Перечень
импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории
государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных
для промышленной переработки
№ п/п
Наименование товара
Код ТН ВЭД ТС
1
2
3
1
Молоко сухое обезжиренное

103
Отқа төзімді бұйымдар. ШСП-32 № 33/35 стакандары
6903 20 100 0
104
Отқа төзімді бұйымдар. ШСП-32 № 33/40 стакандары
6903 20 100 0
105
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны - жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар арқауланбаған шыны
7005 10 050 0
106
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесі, қалыңдығы 3,5 мм астам, бірақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 10 300 0
107
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесі, қалыңдығы 4,5 мм астам шыны
7005 10 800 0
108
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған өзге шыны: ауқымы боялған (көлемі күңгірттелген), сөндірілген, жапсырмалы немесе тек тегістелген: қалыңдығы 3,5 мм астам, бірақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 21 300 0
109
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған өзге шыны: ауқымы боялған (көлемі күңгірттелген), сөндірілген, жапсырмалы немесе тек тегістелген: қалыңдығы 4,5 мм астам шыны
7005 21 800 0
110
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 3,5 мм астам, бірақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 29 350 0
111
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 4,5 мм астам шыны
7005 29 800 0

103
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/35
6903 20 100 0
104
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/40
6903 20 100 0
105
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом –
стекло неармированное, имеющее неотражающий слой
7005 10 050 0
106
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом –
стекло неармированное, имеющее поглощающий,
отражающий или неотражающий слой, прочее, толщиной
более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 10 300 0
107
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом –
стекло неармированное, имеющее поглощающий,
отражающий или неотражающий слой прочее, толщиной
более 4,5 мм
7005 10 800 0
108
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом –
неармированное стекло прочее: окрашенное в массе
(тонированное в объеме), глушеное, накладное или
только шлифованное: толщиной более 3,5 мм, но не
более 4,5 мм
7005 21 300 0
109
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом –
неармированное стекло прочее: окрашенное в массе
(тонированное в объеме), глушеное, накладное или
только шлифованное: толщиной более 4,5 мм
7005 21 800 0
110
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом -
неармированное стекло прочее: толщиной более 3,5 мм,
но не более 4,5 мм
7005 29 350 0
111
Стекло термически полированное и стекло со
шлифованной или полированной поверхностью, в листах,
имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или
неотражающий слой, но не обработанное иным способом -
неармированное стекло прочее: толщиной более 4,5 мм
7005 29 800 0

6201 99 000 0
17
Жылы шалбар;
ерлердің жартылай комбинезоны;
ерлердің жұмыс комбинезоны;
күнделікті киюге арналған нысанды шалбарлар, ерлер шалбары, мектепке арналған шалбар, ерлерге арналған шолақ шалбар;
ерлер костюмі, мектеп пенжагы;
әскерилерге арналған арнайы жазғы костюмдер;
жылы ерлер костюмі;
төмен температурадан қорғайтын костюм;
жоғары температурадан қорғайтын ерлер костюмі;
мұнай және мұнай өнімдерінен қорғайтын костюм;
ерлер костюмі (жейде және шалбар), қышқылдардан қорғайтын костюм, халат;
далалық жылы костюм (жейде және шалбар, жартылай комбинезон);
жылы десанттық дала костюмі;
жазғы далалық костюм

6201 99 000 0
17
Брюки утепленные;
полукомбинезон мужской;
комбинезон рабочий мужской;
брюки форменные навыпуск, брюки мужские,
брюки школьные, шорты мужские;
костюм мужской, пиджак школьный;
костюмы специальные летние для
военнослужащих;
костюм мужской утепленный;
костюм для защиты от пониженных температур;
костюм для защиты от повышенных температур,
мужской;
костюм для защиты от нефти и
нефтепродуктов;
костюм мужской (куртка и брюки), костюм для
защиты от кислот, халат;
костюм утепленный полевой (куртка и брюки,
полукомбинезон);
костюм утепленный полевой десантный;
костюм летний полевой