Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін босалқы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 808 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13-бабына және «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысының Бурабай ауданындағы «Қазақстан Республикасының Президентi Iс басқармасының «Бурабай» мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi» мемлекеттiк мекемесiнің жалпы алаңы 370 гектар жері ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлері санатынан босалқы жер санатына ауыстырылсын.
2. Ақмола облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Туризм индустриясы комитетінің Аумақтық департаменті – «Бурабай» арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі» мемлекеттік мекемесіне беруді қамтамасыз етсін.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2012 года № 808
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 7 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земли государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Бурабай» Управления делами Президента Республики Казахстан» общей площадью 370 гектаров в Бурабайском районе Акмолинской области из категории земель особо охраняемых природных территорий в категорию земель запаса.
2. Акиму Акмолинской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление государственному учреждению «Территориальный департамент Комитета индустрии туризма Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан – администрация специальной экономической зоны «Бурабай» земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов