Қ. Шиқанаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 21 маусымдағы № 811 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазбек Шиқанаев Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                    К. Мәсiмов

О Чиканаеве К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 811
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Чиканаева Казбека заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов