"Мүдделік қолдау туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мүдделік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 898 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2246 және № 2247 қаулыларымен енгізілген «Мүдделік қолдау туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мүдделік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О лоббировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лоббирования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 898
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан «О лоббировании» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лоббирования», внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2246 и № 2247.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов