Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 912 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Газ және газбен жабдықтау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының 5-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 шілдедегі
№ 912 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының ішкі нарығына
сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау
қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Газ және газбен жабдықтау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының (бұдан әрі – Заң) 5-бабының 7) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын (бұдан әрі – беру жоспары) жасау тәртібін айқындайды.
3. Осы Қағидалар:
1) өздерінің сұйытылған мұнай газының жобалық өндіру қуаты жылына бес мың тоннадан аспайтын Қазақстан Республикасының өндірушілеріне;
2) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары негізінде Қазақстан Республикасында өндірілетін шикі газдан Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген сұйытылған мұнай газының меншік иелеріне;
3) сұйытылған мұнай газын Қазақстан Республикасынан тысқары жерде өз мұқтаждықтары үшін сатып алатын адамдарға қолданылмайды.
Осы адамдар тобы бойынша сұйытылған мұнай газының көлемдері тиісті өңірдің балансында және тұтастай алғанда Қазақстан Республикасы бойынша жоспардан тыс ретінде ескеріледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар қолданылады:
1) газ желісі ұйымы – газ толтыру станциясын (пунктін), топтық резервуарлық қондырғыларды пайдалануды, сондай-ақ Қазақстан Республикасының газ және газбен жабдықтау туралы заңнамасында белгіленген жағдайларда сұйытылған мұнай газын көтерме және бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын заңды тұлға;

Об утверждении Правил составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 912. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 196 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О газе и газоснабжении» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2012 года № 912
Правила
составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на
внутренний рынок Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Настоящие Правила составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О газе и газоснабжении» (далее - Закон).
2. Правила определяют порядок составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан
(далее – план поставки).
3. Настоящие Правила не распространяются:
1) на производителей, проектная мощность производства сжиженного нефтяного газа которых не превышает пять тысяч тонн в год;
2) на собственников сжиженного нефтяного газа, произведенного за пределами территории Республики Казахстан из сырого газа, добываемого в Республике Казахстан, на основании международных договоров Республики Казахстан;
3) на лиц, приобретающих сжиженный нефтяной газ для собственных нужд за пределами Республики Казахстан.
Объемы сжиженного нефтяного газа по данному кругу лиц учитываются в балансе соответствующего региона и в целом по Республике Казахстан как внеплановые.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В настоящих Правилах применяются следующие понятия:
1) газосетевая организация - юридическое лицо, осуществляющее эксплуатацию газонаполнительной станции (пункта), групповых резервуарных установок, а также оптовую и розничную реализацию сжиженного нефтяного газа на условиях, установленных законодательством Республики Казахстан о газе и газоснабжении;

2) беруші – Қазақстан Республикасының газ және газбен жабдықтау туралы заңнамасына және (немесе) газ және газбен жабдықтау саласындағы әріптестік туралы шартқа сәйкес ішкі нарыққа сұйытылған мұнай газының ең аз көлемін беру міндеті жүктелген сұйытылған мұнай газын өндіруші немесе оған меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутегі шикізатын қайта өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газының меншік иесі;
3) өңір – газ желісі ұйымдарының өтінімдері бойынша сұйытылған мұнай газы берілетін облыс және республикалық маңызы бар қала, астана;
4) газ желісі ұйымының өтінімі – газ желісі ұйымының белгілі бір кезеңге сұйытылған мұнай газына деген қажеттілік туралы осы Қағидаларда белгіленген нысандағы жазбаша өтініші.
Осы Қағидаларда пайдаланылатын өзге де ұғымдар Заңға сәйкес қолданылады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Беру жоспарын Қазақстан Республикасының ішкі нарығының сұйытылған мұнай газына деген қажеттіліктерін қанағаттандыру мақсатында уәкілетті орган ай сайын әзірлейді.
6. Беру жоспарын уәкілетті орган жоспарланған жылдың алдындағы айдың жиырма бесінен кешіктірмей бекітеді және осы мерзімде ол берушіге, өңірлердің әкімдеріне, газ желісі ұйымдарына жіберіледі және уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылуға тиіс.
7. Беру жоспарына сәйкес өткізілетін сұйытылған мұнай газын сатып алу құқығы аккредиттелген газ желісі ұйымдарына беріледі.
2. Өңірлер мен газ желісі ұйымдарының өтінімдерін
беру және қарау тәртібі
8. Беру жоспары газ желісі ұйымдары алдағы күнтізбелік айға уәкілетті органға беретін өнімдердің негізінде әзірленеді.
9. Өтінімдер осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады және ағымдағы күнтізбелік айдың бесінен бастап он бесін қоса алғандағы кезеңде уәкілетті органға беріледі.
10. Газ желісі ұйымының өтінімінде:
1) газ желісі ұйымының толық атауы мен оның орналасқан жері;
2) оған жақын өндірушінің атауы мен оның орналасқан жері;
3) сұйытылған мұнай газының жоспарланған көлемін тиеу және жеткізу тәсілі, түсіру орны;
4) түрлері (пропан-бутан фракциясы, пропан, бутан), партиялары мен тиеу күндері бойынша бөле отырып, сұйытылған мұнай газын сатып алудың мәлімделген көлемі;

2) поставщик – производитель сжиженного нефтяного газа или собственник сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего ему на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья, на которого в соответствии с законодательством Республики Казахстан о газе и газоснабжении и (или) договором о партнерстве в сфере газа и газоснабжения возложена обязанность поставки минимального объема сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок;
3) регион – область и город республиканского значения, столица, в которые по заявкам газосетевых организаций поставляется сжиженный нефтяной газ;
4) заявка газосетевой организации – письменное обращение газосетевой организации в установленной настоящими Правилами форме о потребности в сжиженном нефтяном газе на определенный период.
Иные понятия, используемые в настоящих Правилах, применяются
в соответствии с Законом.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. План поставки ежемесячно разрабатывается уполномоченным органом в целях удовлетворения потребностей внутреннего рынка Республики Казахстан в сжиженном нефтяном газе.
6. План поставки утверждается уполномоченным органом не позднее двадцать пятого числа месяца, предшествующего планируемому, и в этот же срок направляется поставщику, акимам регионов, городов газосетевым организациям и подлежит размещению на интернет-ресурсе уполномоченного органа.
7. Правом приобретения сжиженного нефтяного газа, реализуемого
в соответствии с планом поставки, обладают аккредитованные газосетевые организации.
2. Порядок представления и рассмотрения заявок регионов и
газосетевых организаций
8. План поставки разрабатывается на основе заявок, представляемых газосетевыми организациями на предстоящий календарный месяц в уполномоченный орган.
9. Заявки составляются по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам, и представляются в уполномоченный орган в период с пятого по пятнадцатое число текущего календарного месяца.
10. В заявке газосетевой организации указываются:
1) полное наименование газосетевой организации и ее местонахождение;
2) наименование ближайшего к ней производителя и его местонахождение;
3) способ отгрузки и доставки планируемого объема сжиженного нефтяного газа, место разгрузки;
4) заявляемый объем приобретения сжиженного нефтяного газа с разбивкой по видам (пропан-бутановая фракция, пропан, бутан), партиям и датам отгрузки;

5) аудандары мен санаттары және (немесе) автогаз құю станцияларының және (немесе) газ толтыру пункттерінің иелері бойынша бөле отырып, тұтынушыларға мәлімделген көлемді жоспарланған тарату көрсетіледі.
11. Өтінімге заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу туралы куәліктің* көшірмесі немесе анықтама қоса беріледі.
Осы Қағидаларда көзделмеген құжаттарды талап етуге жол берілмейді.
Ескертпе:* «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 671 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. Газ желісі ұйымдарының мынадай:
1) Қазақстан Республикасының газ және газбен жабдықтау туралы заңнамасына сәйкес ағымдағы айдың алдындағы ай үшін сұйытылған мұнай газын өткізу туралы мәліметтер бермеген;
2) аккредиттелетін газ желісі ұйымдарына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін өтінімдері уәкілетті органның қарауына қабылданбайды.
13. Газ желісі ұйымдарының ұсынылған өтінімдерін уәкілетті орган тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өткізу мен тұтыну мониторингінің деректерін ескере отырып, сатып алуға мәлімделген сұйытылған мұнай газы көлемдерінің негізділігі тұрғысында қарайды.
14. Егер қарау нәтижелері бойынша мәлімделген көлемдер экономикалық және техникалық жағынан негізделген деңгейден асып түссе, уәкілетті орган мәлімделген көлемді негізделген деңгейге дейін азайту туралы шешім қабылдайды.
3. Сұйытылған мұнай газының көлемдерін айқындау және
бөлу тәртібі
15. Қазақстан Республикасының ішкі нарығында өткізілуге міндетті сұйытылған мұнай газының көлемін уәкілетті орган өткен кезеңдерде сұйытылған мұнай газын сақтау мен өткізудің іс жүзіндегі көлемдерін ескере отырып, газ желісі ұйымдарының өтінімдері негізінде есептелетін ішкі нарықтың қажеттілігін негізге алып айқындайды.
16. Қазақстан Республикасының ішкі нарығында өткізілуге міндетті сұйытылған мұнай газының көлемін беруші сұйытылған мұнай газын өндірудің жалпы көлеміне пайыздық арақатынаста әрбір беруші үшін белгілейді.
Пайыздық қатынас барлық жеткізушілер үшін бірдей белгіленеді.

5) планируемое распределение заявляемого объема по потребителям с разбивкой по районам и категориям и (или) владельцам автогазозаправочных станций и (или) газонаполнительных пунктов.
11. К заявке прикладывается копия свидетельства* или справка о государственной регистрации/перерегистрации юридического лица.
Не допускается истребование документов, не предусмотренных настоящими Правилами.
__________________________
Примечание:* Свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
Сноска. Пункт 11 в редакции постановления Правительства РК от 02.07.2013 № 671 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
12. Не принимаются к рассмотрению уполномоченным органом заявки газосетевых организаций:
1) не представивших сведения о реализации сжиженного нефтяного газа за месяц, предшествующий текущему, в соответствии с законодательством Республики Казахстан о газе и газоснабжении;
2) не соответствующих требованиям, предъявляемым к аккредитуемым газосетевым организациям.
13. Представленные заявки газосетевых организаций рассматриваются уполномоченным органом на предмет обоснованности заявленных к приобретению объемов сжиженного нефтяного газа, исходя из данных мониторинга реализации и потребления товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа.
14. В случае, если по результатам рассмотрения заявленные объемы превышают экономически и технически обоснованные уровни, уполномоченный орган принимает решение об уменьшении заявленного объема до обоснованного уровня.
3. Порядок определения объемов и распределения сжиженного
нефтяного газа
15. Объем сжиженного нефтяного газа, обязательного для реализации на внутреннем рынке Республики Казахстан, определяется уполномоченным органом исходя из потребности внутреннего рынка, рассчитываемого на основе заявок газосетевых организаций с учетом их фактических объемов хранения и реализации сжиженного нефтяного газа в предыдущих периодах.
16. Объем сжиженного нефтяного газа, обязательного для реализации на внутреннем рынке Республики Казахстан, для каждого поставщика устанавливается в процентном соотношении к общему объему производства сжиженного нефтяного газа поставщиком.
Процентное соотношение устанавливается единое для всех поставщиков.

17. Қазақстан Республикасының ішкі нарығында өткізілуге міндетті сұйытылған мұнай газының көлемін бөлу осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Беру жоспарында бекітіледі.
18. Беру жоспары мыналарды қамтиды:
1) өздеріне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутегі шикізатын өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газын өндірушілердің, оның меншік иелерінің тізбесі;
2) Қазақстан Республикасының ішкі нарығында өткізілуге міндетті сұйытылған мұнай газының көлемі;
3) өздеріне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутегі шикізатын өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газын өндірушілер, оның меншік иелері сұйытылған мұнай газын өткізуге міндетті газ желісі ұйымдарының тізбесі.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
19. Сұйытылған мұнай газын өңірлер арасында бөлуді беруші мен газ желісі ұйымдарының географиялық орналасуына байланысты уәкілетті орган жүзеге асырады.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
19-1. Сұйытылған мұнай газын газ желісі ұйымдарының арасында бөлуді беру жоспарының негізінде беруші жүзеге асырады.
Ескерту. Қағида 19-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
20. Егер өңірдің аумағында екі және одан көп берушінің сұйытылған мұнай газын өндіру және сақтау жөніндегі объектілері орналасқан болса, бөлу осындай берушілер арасында барабар жүзеге асырылады.
21. Пропан өндіруді жүзеге асыратын берушілер үшін Қазақстан Республикасының ішкі нарығында өткізілуге міндетті сұйытылған мұнай газының жалпы көлеміндегі пропанның үлесін уәкілетті орган белгілейді.
22. Пропанды бөлу уәкілетті орган айқындайтын өңірлер арасында жүзеге асырылады.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
23. Берушіде Қазақстан Республикасының ішкі нарығында өткізілуге міндетті сұйытылған мұнай газының тиелмеген көлемдері пайда болған жағдайда газ желісі ұйымының сұйытылған мұнай газын сатып алудан бас тартуына байланысты мұндай беруші уәкілетті органды алдын ала хабардар етумен тиелмеген көлемдерді өзге адамдарға өткізуді жүзеге асыруға құқылы.
Мыналар:

17. Распределение объемов сжиженного нефтяного газа, обязательного для реализации на внутреннем рынке Республики Казахстан, закрепляется в плане поставки по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
18. План поставки содержит:
1) перечень производителей, собственников сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего им на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья;
2) объем сжиженного нефтяного газа, обязательного для реализации на внутреннем рынке Республики Казахстан;
3) перечень газосетевых организаций, которым производители, собственники сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего им на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья, обязаны реализовывать сжиженный нефтяной газ.
Сноска. Пункт 18 в редакции постановления Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19. Распределение сжиженного нефтяного газа между регионами осуществляется уполномоченным органом в зависимости от географического расположения поставщика и газосетевой организации.
Сноска. Пункт 19 в редакции постановления Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19-1. Распределение сжиженного нефтяного газа между газосетевыми организациями осуществляется поставщиком на основании плана поставки.
Сноска. Правила дополнены пунктом 19-1 в соответствии с постановления Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20. Если на территории региона расположены объекты по производству и хранению сжиженного нефтяного газа двух и более поставщиков, распределение осуществляется между такими поставщиками пропорционально.
21. Для поставщиков, осуществляющих производство пропана, доля пропана в общем объеме сжиженного нефтяного газа, обязательного для реализации на внутреннем рынке Республики Казахстан, устанавливается уполномоченным органом.
22. Распределение пропана осуществляется между регионами, определяемыми уполномоченным органом.
Сноска. Пункт 22 в редакции постановления Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
23. В случае возникновения у поставщика неотгруженных объемов сжиженного нефтяного газа, обязательного для реализации на внутреннем рынке Республики Казахстан, в связи с отказом газосетевой организации от приобретения сжиженного нефтяного газа, такой поставщик вправе осуществить реализацию неотгруженных объемов иным лицам с предварительным уведомлением уполномоченного органа.
Отказом газосетевой организации от приобретения сжиженного нефтяного газа признаются:

1) газ желісі ұйымының ақысы төленген сұйытылған мұнай газын сатып алудан бас тартуы не алудан бас тартуы туралы уәкілетті органның қолы қойылған берушінің атына хаты;
2) газ желісі ұйымының күнтізбелік он күннің ішінде сұйытылған мұнай газын беру шартын жасасу туралы, оған ақы төлеу не тиеу туралы берушінің жазбаша сұрау салуына жауабының болмауы газ желісі ұйымының сұйытылған мұнай газын сатып алудан бас тартуы болып танылады.
24. Газ желісі ұйымы беру жоспарының шеңберінде сатып алынған сұйытылған мұнай газын ұсынылған өтінімге сәйкес өңірлердегі тұтынушыларға және (немесе) автогаз құю станцияларының және (немесе) газ толтыру пункттерінің иелеріне өткізуді жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасының ішкі
нарығына сұйытылған мұнай
газын берудің жоспарын жасау
қағидаларына
1-қосымша
_____________________________
_____________________________
(уәкілетті органның атауы)
_____________________________
_____________________________
_____________________________
(газ желісі ұйымының атауы мен орналасқан жері,
аккредиттеу туралы куәліктің нөмірі мен күні)
Сұйытылған мұнай газын беруге арналған
өтінім
Мәлімделген кезең ___________________________
(күнтізбелік жыл, айлар)
Берілетін көлемнің барлығы, кг ___________________________
оның ішінде
партиялармен
Партия № /кезеңдер
Партиядағы газ көлемі, кг
Маркасы (ПТ, ПБТ, БТ)
Беруші
Берушінің тиеу күні
Жыл бойынша ЖИЫНЫ
Жеткізу тәсілі _____________________________________________________
(т/ж не автомобиль көлігімен – әрбір беруші үшін жеке)
Түсіретін жері _______________________________________________
Басшы ___________________
М.О.
Қазақстан Республикасының ішкі нарығына
сұйытылған мұнай газын берудің
жоспарын жасау қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің
______(жылғы) _______ (айы) арналған жоспары
Р/с
Берушінің атауы, орналасқан жері
Өңір
Өңірге беруге арналған сұйытылған мұнай газының көлемі, тонна
Газ желісі ұйымдарының атаулары, орналасқан жері
Әрбір өңірге маркалары мен партиялары бойынша бөлу
Әр партияның жөнелтілген күні
Жөнелткен орны, жеткізу тәсілі
техникалық бутан
техникалық пропан бутан
техникалық пропан
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қазақстан Республикасының ішкі нарығына
сұйытылған мұнай газын берудің
жоспарын жасау қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Газ желісі ұйымдары мен өңірлер бойынша бөле отырып, сұйытылған газды беру жөніндегі берушінің мәліметтері
Р/с №
Облысы
Газ желісі ұйымы
Беру, тонна
жоспар
келісім-шарт жасалғаны
ақы
төленгені
жоспар бойынша тиелгені
%
жоспардан тыс тиелгені
барлық тиелгені
%
1
2
3
4
5
6
7

1) письмо в адрес поставщика, подписанное уполномоченным лицом газосетевой организации, об отказе от приобретения либо об отказе от получения оплаченного сжиженного нефтяного газа;
2) отсутствие в течение десяти календарных дней ответа газосетевой организации на письменный запрос поставщика о заключении договора поставки, об оплате либо отгрузке сжиженного нефтяного газа.
24. Газосетевая организация осуществляет реализацию сжиженного нефтяного газа, приобретенного в рамках плана поставки, потребителям и (или) владельцам автогазозаправочных станций и (или) газонаполнительных пунктов в регионах в соответствии с представленной заявкой.
Приложение 1
к Правилам составления плана
поставки сжиженного нефтяного
газа на внутренний рынок
Республики Казахстан
________________________
________________________
(наименование уполномоченного органа)
________________________
________________________
________________________
(наименование и местонахождение газосетевой организации,
номер и дата свидетельства об аккредитации)
Заявка
на поставку сжиженного нефтяного газа
Заявленный период ________________________
(календарный год, месяцы)
Объем поставки всего, кг ______________________
из них партиями
№ партии/
периоды
Объем газа в
партии, кг
Марка (ПТ,
ПБТ, БТ)
Поставщик
Дата отгрузки
поставщика
ИТОГО по
году
Способ доставки _______________________________________________
(ж/д либо автомобильным транспортом – отдельно для каждого
поставщика)
Место разгрузки _______________________________________________
Руководитель ___________________
М.П.
Приложение 2
к Правилам составления плана
поставки сжиженного нефтяного
газа на внутренний рынок
Республики Казахстан
Форма
План поставки сжиженного нефтяного газа
на внутренний рынок Республики Казахстан
на _____ (месяц) ________ (года)
Сноска. План в редакции постановления Правительства РК от 24.09.2014 № 1010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование поставщика,
местонахождение
Регион
Объем
сжиженного
нефтяного
газа к
поставке
для
региона,
тонн
Наименование
газосетевых
организаций,
местонахождение
С разбивкой
по маркам и партиям
для каждого региона
Дата
отгрузки
каждой
партии
Место
отгрузки,
способ
доставки
бутан
технический
пропан-
бутан
технический
пропан
технический
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Приложение 3
к Правилам составления плана поставки
сжиженного нефтяного газа на
внутренний рынок Республики Казахстан
форма
Сведения поставщика по поставке сжиженного газа с разбивкой по
газосетевым организациям и регионам
п.п.
Область
Газо-
сетевая
органи-
зация
Поставка, тонна
план
законтрактовано
опла-
чено
отгру-
жено
по
плану
%
отгруз-
ка
вне
плана
всего
отгру-
жено
%
1
2
3
4
5
6
7

8=7/4
9
10=7+9
10/4
1
Ақмола облысы
Барлығы
1-газ желісі ұйымының атауы
2-газ желісі ұйымының атауы
...
n-ші газ желісі ұйымының атауы
Жауапты қызметкер          қолы                            Т.А.Ә.
Қазақстан Республикасының ішкі нарығына
сұйытылған мұнай газын берудің
жоспарын жасау қағидаларына
4-қосымша
20__жылы сұйытылған газдың импорты бойынша берушінің ақпараты
20__ жылғы ___ __________ жағдай бойынша
________________________________________
(берушінің атауы)
Облыстар мен қалалар
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жыл басынан бері
Ақмола
Қарағанды
ШҚО
Атырау
БҚО
ОҚО
Павлодар
Маңғыстау
Қостанай
СҚО
Жамбыл
Алматы
Қызылорда
Ақтөбе
Астана қ.
Алматы қ.
Барлығы
Ескертпе:

8=7/4
9
10=7+9
10/4
1
Акмо-
линская
область
Всего
наиме-
нование
газо-
сетевой
органи-
зации 1
наиме-
нование
газо-
сетевой
органи-
зации 2
наиме-
нование
газо-
сетевой
органи-
зации n
Ответственный работник         подпись           Ф.И.О.
Приложение 4
к Правилам составления плана поставки
сжиженного нефтяного газа на
внутренний рынок Республики Казахстан
Информация поставщика по импорту сжиженного газа в 20__году
по состоянию на ___ __________ 20__ года
_______________________________
(наименование поставщика)
тонн
Области и городов
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Акмолинская
Карагандинская
ВКО
Атырауская
ЗКО
ЮКО
Павлодарская
Мангистауская
Костанайская
СКО
Жамбылская
Алматинская
Кызылординская
Актюбинская
г. Астана
г. Алматы
Всего
продолжение таблицы
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
С начала
года
Примечание: