Басым жобалар бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2012 жылға арналған квоталар белгілеу және басым жобалар бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 918 Қаулысы.
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2011 жылғы 22 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес басым жобалар бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2012 жылға арналған квота белгіленсін.
2. Қоса беріліп отырған:
1) "Қазақстан – Қытай" газ құбырының "С" желісін салу" жобасын іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттары (өтініш беруші – "Азия газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Бейнеу – Бозой – Шымкент" газ құбырының желілік бөлігін салу" жобасын іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттары (өтініш беруші – "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі);
3) "Жаңажол газ өңдеу зауытының" екінші және үшінші кезегін салу үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттары (өтініш беруші – "СНПС – Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамы) бекітілсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 шілдедегі
№ 918 қаулысына
қосымша
Басым жобалар бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2012 жылға арналған квоталар

Об установлении квот на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам на 2012 год и утверждении условий выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 918.
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам на 2012 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые:
1) условия выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации проекта "Строительство нитки "С" газопровода "Казахстан – Китай" (заявитель – товарищество с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод");
2) условия выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации проекта "Строительство линейной части газопровода "Бейнеу – Бозой – Шымкент" (заявитель – товарищество с ограниченной ответственностью "Газопровод "Бейнеу – Шымкент");
3) условия выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для строительства второй и третьей очереди "Жанажольского газоперерабатывающего завода" (заявитель – акционерное общество "СНПС – Актобемунайгаз").
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республику Казахстан
от 5 июля 2012 года № 918
Квоты на привлечение иностранной рабочей силы
по приоритетным проектам на 2012 год

1. Аумағында басым жоба іске асырылып жатқан әкімшілік-аумақтық бірліктің еңбек жөніндегі уәкілетті органына жұмыс беруші немесе ол уәкілеттік берген тұлға ұсынатын шетелдік жұмыс күшін тарту өтінішіне қоса берілетін құжаттар мынаны қамтуға тиіс:
1) еңбек жөніндегі орталық атқарушы орган бекітетін Қазақстан Республикасында қолданылатын басшылар, мамандар және басқа да қызметшілер лауазымдарының біліктілік анықтамалығына, ұйымдардың басшылары, мамандары мен басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларына, жұмысшылардың жұмыстары мен кәсіптерінің бірыңғай тарифтік-біліктілік анықтамалығына, жұмысшылар кәсіптерінің тарифтік-біліктілік сипаттамаларына және 01-99 "Кәсіптер сыныптауышы" Қазақстан Республикасының мемлекеттік сыныптауышына сәйкес мамандығының, біліктілігінің (лауазымының) атауларын көрсетумен тартылатын шетелдік қызметкерлердің тегі, аты, әкесінің аты (оның ішінде латын әріптерімен), туған күні, азаматтығы, паспортының (жеке басын куәландыратын құжаттың) нөмірі, берілген күні және берген орган, тұрақты тұратын елі, шыққан елі, білімі туралы мәліметтер;
2) Қазақстан Республикасының күшіне енген халықаралық шарттарында көзделген жағдайларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен заңдастырылған білімі туралы құжаттардың нотариалды расталған аудармалары (егер құжат мемлекеттік немесе орыс тілінде толтырылған болса, көшірмелері);
3) бұрын қызметкер өзінде жұмыс істеген жұмыс берушінің ресми бланкісінде қызметкердің еңбек қызметі туралы жазбаша растауы қоса берілген қызметкердің еңбек қызметі туралы ақпарат (тиісті кәсіп бойынша жұмыс өтілі жөнінде біліктілік талаптары болған кезде) немесе Қазақстан Республикасында танылатын өзге де растаушы құжаттар;
4) басым жобаны іске асыруға қатысуды куәландыратын шарттан нотариалды расталған үзінді немесе салыстыру үшін түпнұсқаны бірге ұсынумен шарт көшірмесі (мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдар үшін).
2. Уәкілетті органның жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беруі мынадай арақатынастарды сақтау кезінде жүзеге асырылады:
1) газ құбырының "С" желісін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Азия газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі (бұдан әрі – "Азия газ құбыры" ЖШС) бірінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 50 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы бірінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 50 %-нан кем болмауы тиіс;

1. Документы, прилагаемые к заявлению на привлечение иностранной рабочей силы, представляемые работодателем либо уполномоченным им лицом в уполномоченный орган по труду административно-территориальной единицы, на территории которой реализуется приоритетный проект, должны содержать:
1) сведения о привлекаемых иностранных работниках с указанием фамилии, имени, отчества (в том числе латинскими буквами), даты рождения, гражданства, номера, даты и органа выдачи паспорта (документа, удостоверяющего личность), страны постоянного проживания, страны выезда, образования, наименования специальности, квалификации (должности) в соответствии с применяемыми в Республике Казахстан квалификационным справочником должностей руководителей, специалистов и других служащих, типовыми квалификационными характеристиками должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций, единым тарифно-квалификационным справочником работ и профессий рабочих, тарифно-квалификационными характеристиками профессий рабочих и государственным классификатором Республики Казахстан 01-99 "Классификатор занятий", утверждаемыми центральным исполнительным органом по труду;
2) нотариально заверенные переводы (копии, если документ заполнен на государственном или русском языках) документов об образовании, легализованных в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, за исключением случаев, предусмотренных вступившими в силу международными договорами Республики Казахстан;
3) информацию о трудовой деятельности работника (при наличии квалификационных требований по стажу работы по соответствующей профессии) с приложением письменного подтверждения о трудовой деятельности работника на официальном бланке работодателя, у которого ранее работник работал, или иных подтверждающих документов, признаваемых в Республике Казахстан;
4) нотариально заверенную выписку из договора, свидетельствующего об участии в реализации приоритетного проекта, либо копию с предъявлением оригинала для сверки (для подрядных и субподрядных организаций).
2. Выдача уполномоченным органом разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы осуществляется при соблюдении следующих соотношений:
1) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 50 % списочной численности работников, относящихся к первой категории в товариществе с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" (далее – ТОО "Азиатский Газопровод"), и не менее 50 % списочной численности работников, относящихся к первой категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства нитки "С" газопровода;

2) газ құбырының "С" желісін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Азия газ құбыры" ЖШС-тағы екінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 50 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы екінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 50 %-нан кем болмауы тиіс;
3) газ құбырының "С" желісін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Азия газ құбыры" ЖШС-тағы үшінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 80 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы үшінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 80 %-нан кем болмауы тиіс;
4) газ құбырының "С" желісін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Азия газ құбыры" ЖШС-тағы төртінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 100 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы төртінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 90 %-нан кем болмауы тиіс.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Шетелдік қызметкерлердің елге кіруі Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 шілдедегі "Халықтың көші-қоны туралы" Заңының 35-бабында көзделген талаптар сақталған кезде жүзеге асырылады.
4. Шетелдік жұмыс күшін тартудың осы шарттармен реттелмеген өзге де талаптары Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 45 қаулысымен бекітілген Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру қағидаларымен және шарттарымен регламенттеледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 шілдедегі
№ 918 қаулысына
бекітілген
"Бейнеу – Бозой – Шымкент" газ құбырының желілік бөлігін салу" жобасын іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттары (өтініш беруші – "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
1. Аумағында басым жоба іске асырылып жатқан әкімшілік-аумақтық бірліктің еңбек жөніндегі уәкілетті органына жұмыс беруші немесе ол уәкілеттік берген тұлға ұсынатын шетелдік жұмыс күшін тарту өтінішіне қоса берілетін құжаттар мынаны қамтуға тиіс:
1) еңбек жөніндегі орталық атқарушы орган бекітетін Қазақстан Республикасында қолданылатын басшылар, мамандар және басқа да қызметшілер лауазымдарының біліктілік анықтамалығына, ұйымдардың басшылары, мамандары мен басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларына, жұмысшылардың жұмыстары мен кәсіптерінің бірыңғай тарифтік-біліктілік анықтамалығына, жұмысшылар кәсіптерінің тарифтік-біліктілік сипаттамаларына және 01-99 "Кәсіптер сыныптауышы" Қазақстан Республикасының мемлекеттік сыныптауышына сәйкес мамандығының, біліктілігінің (лауазымының) атауларын көрсетумен тартылатын шетелдік қызметкерлердің тегі, аты, әкесінің аты (оның ішінде латын әріптерімен), туған күні, азаматтығы, паспортының (жеке басын куәландыратын құжаттың) нөмірі, берілген күні және берген орган, тұрақты тұратын елі, шыққан елі, білімі туралы мәліметтер;

2) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 50 % списочной численности работников, относящихся ко второй категории в ТОО "Азиатский Газопровод", и не менее 50 % списочной численности работников, относящихся ко второй категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства нитки "С" газопровода;
3) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 80 % списочной численности работников, относящихся к третьей категории в ТОО "Азиатский Газопровод", и не менее 80 % списочной численности работников, относящихся к третьей категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства нитки "С" газопровода;
4) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 100 % списочной численности работников, относящихся к четвертой категории в ТОО "Азиатский Газопровод", и не менее 90 % списочной численности работников, относящихся к четвертой категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства нитки "С" газопровода.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 463 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Въезд иностранных работников осуществляется при соблюдении условий, предусмотренных статьей 35 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения".
4. Иные условия привлечения иностранной рабочей силы, не урегулированные настоящими условиями, регламентируются Правилами и условиями выдачи разрешений иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 45.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2012 года № 918
Условия выдачи разрешений на привлечение
иностранной рабочей силы для реализации проекта
"Строительство линейной части газопровода "Бейнеу – Бозой –
Шымкент" (заявитель – товарищество с ограниченной
ответственностью "Газопровод "Бейнеу – Шымкент")
1. Документы, прилагаемые к заявлению на привлечение иностранной рабочей силы, представляемые работодателем либо уполномоченным им лицом в уполномоченный орган по труду административно-территориальной единицы, на территории которой реализуется приоритетный проект, должны содержать:
1) сведения о привлекаемых иностранных работниках с указанием фамилии, имени, отчества (в том числе латинскими буквами), даты рождения, гражданства, номера, даты и органа выдачи паспорта (документа, удостоверяющего личность), страны постоянного проживания, страны выезда, образования, наименования специальности, квалификации (должности) в соответствии с применяемыми в Республике Казахстан квалификационным справочником должностей руководителей, специалистов и других служащих, типовыми квалификационными характеристиками должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций, единым тарифно-квалификационным справочником работ и профессий рабочих, тарифно-квалификационными характеристиками профессий рабочих и государственным классификатором Республики Казахстан 01-99 "Классификатор занятий", утверждаемыми центральным исполнительным органом по труду;

2) Қазақстан Республикасының күшіне енген халықаралық шарттарында көзделген жағдайларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен заңдастырылған білімі туралы құжаттардың нотариалды расталған аудармалары (егер құжат мемлекеттік немесе орыс тілінде толтырылған болса, көшірмелері);
3) бұрын қызметкер өзінде жұмыс істеген жұмыс берушінің ресми бланкісінде қызметкердің еңбек қызметі туралы жазбаша растауы қоса берілген қызметкердің еңбек қызметі туралы ақпарат (тиісті кәсіп бойынша жұмыс өтілі жөнінде біліктілік талаптары болған кезде) немесе Қазақстан Республикасында танылатын өзге де растаушы құжаттар;
4) басым жобаны іске асыруға қатысуды куәландыратын шарттан нотариалды расталған үзінді немесе салыстыру үшін түпнұсқаны бірге ұсынумен шарт көшірмесі (мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдар үшін).
2. Уәкілетті органның жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беруі мынадай арақатынастарды сақтау кезінде жүзеге асырылады:
1) газ құбырының желілік бөлігін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі (бұдан әрі – "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" ЖШС) бірінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 50 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы бірінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 80 %-нан кем болмауы тиіс;
2) газ құбырының желілік бөлігін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" ЖШС-тағы екінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 60 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы екінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 70 %-нан кем болмауы тиіс;
3) газ құбырының желілік бөлігін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" ЖШС-тағы үшінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 80 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы үшінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 80 %-нан кем болмауы тиіс;
4) газ құбырының желілік бөлігін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" ЖШС-тағы төртінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 100 %-нан кем болмауы және мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы төртінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 90 %-нан кем болмауы тиіс.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

2) нотариально заверенные переводы (копии, если документ заполнен на государственном или русском языках) документов об образовании, легализованных в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, за исключением случаев, предусмотренных вступившими в силу международными договорами Республики Казахстан;
3) информацию о трудовой деятельности работника (при наличии квалификационных требований по стажу работы по соответствующей профессии) с приложением письменного подтверждения о трудовой деятельности работника на официальном бланке работодателя, у которого ранее работник работал, или иных подтверждающих документов, признаваемых в Республике Казахстан;
4) нотариально заверенную выписку из договора, свидетельствующего об участии в реализации приоритетного проекта, либо копию с предъявлением оригинала для сверки (для подрядных и субподрядных организаций).
2. Выдача уполномоченным органом разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы осуществляется при соблюдении следующих соотношений:
1) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 50 % списочной численности работников, относящихся к первой категории в товариществе с ограниченной ответственностью "Газопровод
Бейнеу – Шымкент" (далее – ТОО "Газопровод Бейнеу – Шымкент"), и не менее 80 % списочной численности работников, относящихся к первой категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства линейной части газопровода;
2) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 60 % списочной численности работников, относящихся к второй категории в ТОО "Газопровод Бейнеу – Шымкент", и не менее 70 % списочной численности работников, относящихся к второй категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства линейной части газопровода;
3) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 80 % списочной численности работников, относящихся к третьей категории в ТОО "Газопровод Бейнеу – Шымкент", и не менее 80 % списочной численности работников, относящихся к третьей категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства линейной части газопровода;
4) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 100 % списочной численности работников, относящихся к четвертой категории в ТОО "Газопровод Бейнеу - Шымкент", и не менее 90 % списочной численности работников, относящихся к четвертой категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства линейной части газопровода.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 463 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

4) басым жобаны іске асыруға қатысуды куәландыратын шарттан нотариалды расталған үзінді немесе салыстыру үшін түпнұсқаны бірге ұсынумен шарт көшірмесі (мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдар үшін).
2. Уәкілетті органның жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беруі мынадай арақатынастарды сақтау кезінде жүзеге асырылады:
1) зауыттың екінші және үшінші кезегін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы бірінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 70 %-нан кем болмауы тиіс;
2) зауыттың екінші және үшінші кезегін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы екінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 65 %-нан кем болмауы тиіс;
3) зауыттың екінші және үшінші кезегін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы үшінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 80 %-нан кем болмауы тиіс;
4) зауыттың екінші және үшінші кезегін салу үшін Қазақстан Республикасы азаматтарының саны мердігерлік және қосалқы мердігерлік ұйымдардағы төртінші санатқа жатқызылатын қызметкерлерінің тізімдік санының 82 %-нан кем болмауы тиіс.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Шетелдік қызметкерлердің елге кіруі "Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 шілдедегі Заңының 35-бабында көзделген талаптар сақталған кезде жүзеге асырылады.
4. Шетелдік жұмыс күшін тартудың осы шарттармен реттелмеген өзге де талаптары Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 45 қаулысымен бекітілген Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру қағидаларымен және шарттарымен регламенттеледі.

4) нотариально заверенную выписку из договора, свидетельствующего об участии в реализации приоритетного проекта, либо копию с предъявлением оригинала для сверки (для подрядных и субподрядных организаций).
2. Выдача уполномоченным органом разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы осуществляется при соблюдении следующих соотношений:
1) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 70 % списочной численности работников, относящихся к первой категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства второй и третьей очереди завода;
2) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 65 % списочной численности работников, относящихся к второй категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства второй и третьей очереди завода;
3) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 80 % списочной численности работников, относящихся к третьей категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства второй и третьей очереди завода;
4) количество граждан Республики Казахстан должно быть не менее 82 % списочной численности работников, относящихся к четвертой категории в подрядных и субподрядных организациях для строительства второй и третьей очереди завода.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 463 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Въезд иностранных работников осуществляется при соблюдении условий, предусмотренных статьей 35 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения".
4. Иные условия привлечения иностранной рабочей силы, не урегулированные настоящими условиями, регламентируются Правилами и условиями выдачи разрешений иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 45.