"Техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 456 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 944 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 456 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі осы қаулыға  қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 18 шілдедегі
№ 944 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 13 сәуірдегі
№ 456 қаулысымен
бекітілген
Техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобалардың техника-экономикалық негiздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
«Экспорттық-импорттық операциялар бойынша бірыңғай терезе» интеграцияланған ақпараттық жүйесі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 456 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 025 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2012 года № 944
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 456 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 025 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2012 год» следующее изменение:
перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы
025 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2012 год, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 июля 2012 года № 944
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2012 года № 456
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также проведения
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований,
консультативного сопровождения концессионных проектов которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 025 «Разработка или корректировка, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
консультативное сопровождение концессионных проектов»
Министерства экономического развития и торговли Республики
Казахстан на 2012 год
п/п
Наименование
проекта
Объем финансирования
разработки или
корректировки, а
также проведение
необходимых
экспертиз
технико-
экономических
обоснований
республиканских
бюджетных
инвестиционных
проектов
(тыс. тенге)
Объем
финансирования
разработки или
корректировки, а
также проведение
необходимых
экспертиз
технико-
экономических
обоснований
концессионных
проектов
(тыс. тенге)
Объем финансирования
консультативного
сопровождения
концессионных
проектов
(тыс. тенге)
1
2
3
4
5
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Интеграционная
информационная
система «Единое
окно по
экспортно-
импортным
операциям»