"Квазимемлекеттік сектор субъектілері қызметінің тиімділігін арттыру және бәсекелес ортада олардың қызметін ретке келтіру мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1513 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 947 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 365 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2013 № 365 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Квазимемлекеттік сектор субъектілері қызметінің тиімділігін арттыру және бәсекелес ортада олардың қызметін ретке келтіру мәселелері жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1513 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Квазимемлекеттік сектор субъектілері қызметінің тиімділігін арттыру және бәсекелес ортада олардың қызметін ретке келтіру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Қосбаев                  - Қазақстан Республикасы
Нұржан Қайырғалиұлы        Бәсекелестікті қорғау агенттігінің
(Монополияға қарсы агенттік) Заң
қызметі департаменті экономикалық
шоғырлану және мемлекеттік
кәсіпорындар басқармасының
бастығы, хатшы
Абайділдин               - Қазақстан Республикасы Парламенті
Талғатбек Жәмшитұлы        Сенатының депутаты, Қазақстан
Республикасы Парламенті Сенатының
Экономикалық даму және кәсіпкерлік
комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Жазылбеков               - Қазақстан Республикасы Парламенті
Нұрлан Әбдіжапарұлы        Мәжілісінің депутаты, Қазақстан
Республикасы Парламенті Мәжілісінің
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Омаров                   - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Сапархан Кесікбайұлы       бақылау жөніндегі есеп комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Әмрин                    - Қазақстан Республикасы Индустрия
Асқар Кемеңгерұлы          және жаңа технологиялар
министрлігінің жауапты хатшысы
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының
Руслан Ерболатұлы          Қаржы вице-министрі
Ахметов                  - Қазақстан Республикасы
Сәбит Мейрамұлы            Бәсекелестікті қорғау агенттігінің
(Монополияға қарсы агенттік) Заң
қызметі департаменті директорының
орынбасары
Оразғұлов                - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық
Расул Қабдоллаұлы          партиясының орталық аппараты
басшысының орынбасары (келісім
бойынша)
мына:
Әбсаттарова              - Қазақстан Республикасы
Маржан Несіпбекқызы        Бәсекелестікті қорғау агенттігі
(Монополияға қарсы агенттік) Тауар
нарықтарының мониторингі және талдау
департаментінің директоры, хатшы
Тоқбергенов              - Республикалық бюджеттің
Ардақ Айдарқұлұлы          атқарылуын бақылау жөніндегі есеп
комитеті бақылау жұмысын құқықтық
қамтамасыз ету секторының
меңгерушісі (келісім бойынша)
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
Әбсаттарова              - Қазақстан Республикасы
Маржан Несіпбекқызы        Бәсекелестікті қорғау агенттігі
(Монополияға қарсы агенттік) Отын
-энергетикалық кешенін, қаржы
нарықтарын және өзге де салаларды
талдау департаментінің директоры
Тоқбергенов              - Республикалық бюджеттің
Ардақ Айдарқұлұлы          атқарылуын бақылау жөніндегі есеп
комитеті әдіснама және сапаны
бақылау бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша);
комиссияның құрамынан Нұрлығайым Шалданқызы Жолдасбаева, Ерболат Рахметұлы Мұқаев, Төрехан Бекболұлы Қосжанов, Эдуард Олегович Квятковский, Андар Мәулешұлы Шоқпытов, Ләззат Оралтайқызы Жұманқұлова, Питер Брайан Хауз, Владимир Яковлевич Дворецкий, Екатерина Сергеевна Никитинская шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1513 "О создании Комиссии по вопросам повышения эффективности деятельности субъектов квазигосударственного сектора и упорядочения их деятельности в конкурентной среде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2012 года № 947. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 365
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.04.2013 № 365.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1513 «О создании Комиссии по вопросам повышения эффективности деятельности субъектов квазигосударственного сектора и упорядочения их деятельности в конкурентной среде» следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам повышения эффективности деятельности субъектов квазигосударственного сектора и упорядочения их деятельности в конкурентной среде, образованной указанным постановлением:
Косбаева
Нуржана Кайыргалиевича
-
начальника управления контроля экономической концентрации и государственных предприятий Департамента юридической службы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), секретарем
Абайдильдина
Талгатбека Жамшитовича
-
депутата Сената Парламента Республики Казахстан, председателя Комитета экономического развития и предпринимательства Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Жазылбекова
Нурлана Абдужапаровича
-
депутата Мажилиса Парламента Республики Казахстан, члена Комитета финансов и бюджета Мажилиса Парламента Республики Казахстана (по согласованию)
Омарова
Сапархана Кесикбаевича
-
члена Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
Амрина
Аскара Кеменгеровича
-
ответственного секретаря Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Даленова
Руслана Ерболатовича
-
вице-министра финансов Республики Казахстан
Ахметова
Сабита Мейрамовича
-
заместителя директора Департамента юридической службы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Уразгулова
Расула Кабдулловича
-
заместителя руководителя Центрального аппарата Народно-демократической партии «Hyp Отан» (по согласованию)
строки:
Абсаттарова
Маржан Несипбековна
-
директор Департамента мониторинга и анализа товарных рынков Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), секретарь
Токбергенов
Ардак Айдаркулович
-
заведующий сектором правового обеспечения работы контроля Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
изложить в следующей редакции:
Абсаттарова
Маржан Несипбековна
-
директор Департамента анализа топливно-энергетического комплекса, финансовых рынков и иных отраслей Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Токбергенов
Ардак Айдаркулович
-
заместитель заведующего Отделом методологии и контроля качества Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию);
вывести из состава комиссии: Жолдасбаеву Нурлыгаим Чалдановну, Мукаева Ербулата Рахметовича, Косжанова Турехана Бекболовича, Квятковского Эдуарда Олеговича, Шукпутова Андаря Маулешевича, Жуманкулову Ляззат Оралтайкызы, Питера Брайана Хауза, Дворецкого Владимира Яковлевича, Никитинскую Екатерину Сергеевну.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов