Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы "Алтай" трансшекаралық резерватын құру туралы келісімді іске асыру жөніндегі Аралас Қазақстан-Ресей комиссиясының ұлттық бөлігін қалыптастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 шілдедегі № 950 Қаулысы
2011 жылғы 15 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы «Алтай» трансшекаралық резерватын құру туралы келісімнің 4-бабын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы «Алтай» трансшекаралық резерватын құру туралы келісімді іске асыру жөніндегі Аралас Қазақстан-Ресей комиссиясының ұлттық бөлігі қалыптастырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 20 шілдедегі
№ 950 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы «Алтай» трансшекаралық резерватын құру туралы келісімді іске асыру жөніндегі Аралас Қазақстан-Ресей комиссиясының ұлттық бөлігінің құрамы
Нысанбаев
Ерлан Нұралыұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетінің төрағасы, төраға
Дүкенбаев
Думан Бақытжанұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетінің сарапшысы, хатшы
Қашқымбаев
Серікбек Орымханұлы
Шығыс Қазақстан облысының Табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу
басқармасы бастығының орынбасары
Мүбәрәков
Сергей Қазбекұлы
Шығыс Қазақстан облысының Қатонқарағай
ауданы әкімінің орынбасары
Калмыков
Амангелді Ғайниұлы
Шығыс Қазақстан облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы аумақтық инспекцияның
бастығы
Мұстафин
Ерлан Қабылұлы
Қатонқарағай мемлекеттік ұлттық табиғи
паркінің бас директоры

О формировании национальной части Смешанной Казахстанско-Российской комиссии по реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании трансграничного резервата "Алтай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2012 года № 950
Во исполнение статьи 4 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании трансграничного резервата «Алтай» от 15 сентября 2011 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Сформировать национальную часть Смешанной Казахстанско-Российской комиссии по реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании трансграничного резервата «Алтай» в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2012 года № 950
Состав
национальной части Смешанной Казахстанско-Российской
комиссии по реализации Соглашения между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации
о создании трансграничного резервата «Алтай»
Нысанбаев
Ерлан Нуралиевич
председатель Комитета лесного и
охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан,
председатель
Дукенбаев
Думан Бахитжанович
эксперт Комитета лесного и охотничьего
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан, секретарь
Кашкымбаев
Серикбек Орымханович
заместитель начальника Управления
природных ресурсов и регулирования
природопользования Восточно-Казахстанской
области
Мубараков
Сергей Казбекович
заместитель акима Катон-Карагайского
района Восточно-Казахстанской области
Калмыков
Амангельды Гайниевич
начальник Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
лесного и охотничьего хозяйства
Мустафин
Ерлан Кабылович
генеральный директор Катон-Карагайского
государственного национального природного
парка