"Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 308 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 шілдедегі № 965 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 308 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 30, 229-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Есімбеков           - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсiп
Сабыр Сайлаубекұлы    палатасының президенті (келiсiм бойынша)
Ошақбаев            - «Атамекен» одағы» Қазақстанның ұлттық
Рахым Сәкенұлы        экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарма төрағасының бірінші
орынбасары (келiсiм бойынша)
Доскенов            - «Орталық Қазақстан кәсіпкерлерінің
Талғат Қазкенұлы      қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің
президенті (келiсiм бойынша)
Мәжитов             - «ҚАЗКА» Қазақстан кәсіпкерлері қауымдастығының
Мейірбек Сабырұлы     бас директоры (келiсiм бойынша);
мына:
«Мырзахметов        - «Атамекен» Одағы» Қазақстанның ұлттық
Абылай Исабекұлы      экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң Басқарма төрағасы - Қазақстан
Республикасы Сауда-өнеркәсiп палатасының
президенті (келiсiм бойынша)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Мырзахметов        - «Атамекен» одағы» Қазақстанның ұлттық
Абылай Исабекұлы      экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң басқарма төрағасы (келiсiм
бойынша)»;
көрсетілген құрамнан: Ерлан Сәдуақасұлы Қожасбай, Ержан Оразбекұлы Мәндиев, Серік Ролланұлы Мерғалиев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 308 "О создании Единого координационного совета по вопросам предпринимательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 965
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 308 «О создании Единого координационного совета по вопросам предпринимательства» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 30, ст. 229) следующие изменения:
ввести в состав Единого координационного совета по вопросам предпринимательства:
Есимбекова
Сабыра Сайлаубековича
-
президента Торгово-промышленной
палаты Республики Казахстан (по
согласованию)
Ошакбаева
Рахима Сакеновича
-
первого заместителя председателя
правления объединения юридических
лиц «Национальная экономическая
палата Казахстана «Союз «Атамекен»
(по согласованию)
Доскенова
Талгата Казкеновича
-
президента объединения юридических
лиц «Центральная казахстанская
ассоциация предпринимателей» (по
согласованию)
Мажитова
Меирбека Сабыровича
-
генерального директора
казахстанской ассоциации
предпринимателей «КАЗКА»
(по согласованию);
строку:
«Мырзахметов
Аблай Исабекович
-
председатель правления объединения
юридических лиц «Национальная
экономическая палата Казахстана
«Союз «Атамекен» - президент
Торгово-промышленной палаты
Республики Казахстан (по
согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Мырзахметов
Аблай Исабекович
-
председатель правления объединения
юридических лиц «Национальная
экономическая палата Казахстана
«Союз «Атамекен» (по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Кожасбая Ерлана Садуакасулы, Мандиева Ержана Оразбековича, Мергалиева Серика Роллановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов