Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі № 983 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Қазақстан Республикасы Президенті Әкiмшiлiгi мен Үкіметінің әкiмшiлiк ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгерімінен «Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені» коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 983
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса Республиканского государственного предприятия «Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан» Управления Делами Президента Республики Казахстан» в оплату акций некоммерческого акционерного общества «Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан» согласно приложению к настоящему постановлению.