"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 28 шілдедегі № 985 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан
Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
1-бап. «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., № 23, 316-құжат; 2008 ж., № 10-11, 40-құжат; 2009 ж., № 8, 42-құжат; 2011 ж., № 21, 165-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-бап мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«7 мамыр – Отан қорғаушы күні;».
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2012 года № 985
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан «О праздниках в Республике Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
«О праздниках  в Республике Казахстан»
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 316; 2008 г., № 10-11, ст. 40; 2009 г., № 8, ст. 42; 2011 г., № 21, ст. 165) следующее дополнение:
статью 3 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«День защитника Отечества - 7 мая;».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан