"Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 1058 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңестің құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 17 тамыздағы
№ 1058 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің
1995 жылғы 25 қаңтардағы
№ 90 қаулысымен
бекітілген
Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңестің құрамы
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Бақытжан Тұрсынұлы министрі, төраға
Орынханов - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Мұрат Қадесұлы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Ыбырайым - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрлан Мұхтарбекұлы министрлігі Ғылым комитетінің төрағасы,
хатшы
Жантикин - Қазақстан Республикасы Атом энергиясы
Тимур Мифтахұлы агенттігінің төрағасы
Өмірияев - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Мүслім Тайырұлы вице-министрі
Сүлейменов - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Ербол Зинаддинұлы министрлігі Ғылым комитеті төрағасының
орынбасары
Кәрібжанова - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Ғалия Тоқтарбекқызы қорғау министрлігі Стратегиялық жоспарлау
және мониторинг департаментінің директоры
Мұқанов - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Талғат Асқарұлы технологиялар министрлігі Жаңа
технологиялар және энергия үнемдеу
департаментінің директоры
Сағымбеков - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Талғат Тұрғанбекұлы министрлігі Әскери білім және ғылым
департаментінің бастығы
Садықов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Барлыбай Кәрімұлы министрлігі Көпжақты ынтымақтастық
департаментінің директоры
Телеуов - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Мұрат Қойшыбайұлы министрлігі Ғылым және адами ресурстар
департаментінің директоры
Бектұрғанов - "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық
Нұралы Сұлтанұлы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Мұқанов - "Ұлттық биотехнология орталығы"
Қасым Қасенұлы республикалық мемлекеттік кәсіпорны бас
директорының орынбасары (келісім бойынша)
Байсынов - "Әскери стратегиялық зерттеулер орталығы"
Әсет Ыбырайымұлы акционерлік қоғамы Департаментінің
директоры (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90 "О создании Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра (МНТЦ)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 1058. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 529
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90 "О создании Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра (МНТЦ)" следующее изменение:
состав Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2012 года № 1058
Утвержден
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 25 января 1995 года № 90
Состав
Межведомственного научно-технического совета по координации
деятельности, связанной с осуществлением проектов
Международного научно-технического центра
Жумагулов
Бакытжан Турсынович
-
Министр образования и науки Республики Казахстан, председатель
Орунханов
Мурат Кадесович
-
вице-министр образования и науки Республики Казахстан, заместитель председателя
Ыбырайым
Нурлан Мухтарбекович
-
председатель Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан, секретарь
Жантикин
Тимур Мифтахович
-
Председатель Агентства Республики Казахстан по атомной энергии
Умирьяев
Муслим Таирович
-
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Сулейменов
Ербол Зинаддинович
-
заместитель председателя Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Карибжанова
Галия Токтарбековна
-
директор Департамента стратегического планирования и мониторинга Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Муканов
Талгат Аскарович
-
директор Департамента новых технологий и энергосбережения Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Сагымбеков
Талгат Турганбекович
-
начальник Департамента военного образования и науки Министерства обороны Республики Казахстан
Садыков
Барлыбай Каримович
-
директор Департамента многостороннего сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Телеуов
Мурат Койшибаевич
-
директор Департамента науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Бектурганов
Нуралы Султанович
-
председатель правления акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат" (по согласованию)
Муканов
Касым Касенович
-
заместитель генерального директора Республиканского государственного предприятия "Национальный центр биотехнологии" (по согласованию)
Байсынов
Асет Ибраимович
-
директор Департамента акционерного общества "Центр военно-стратегических исследований" (по согласованию)