"Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 тамыздағы № 1063 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 638-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 151), 152), 153), 154), 155)тармақшалармен толықтырылсын:
«151) Қызылорда Сол жағалау магистралды каналы құрылыстарымен;
152) Ботабай суармалы суландыру каналы құрылыстарымен;
153) Жаңадария каналы суландыру тракті құрылыстарымен;
154) Қуандария каналы суландыру тракті құрылыстарымен;
155) Шардара су қоймасынан машиналы су жеткізу.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2012 года № 1063
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
21 декабря 2004 года № 1344 «Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности»
(САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 638) следующие дополнения:
в перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 дополнить подпунктами 151), 152), 153), 154), 155) следующего содержания:
«151) Кызылординский Левобережный магистральный канал с сооружениями;
152) Оросительно обводнительный канал Ботабай с сооружениями;
153) Канал Жанадария обводнительный тракт с сооружениями;
154) Канал Куандария обводнительный тракт с сооружениями;
155) Машинный водоподъем из Шардаринского водохранилища.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов