"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1120 Қаулысы
Республикалық бюджет комиссиясының 2012 жылғы 5 маусымдағы № 10 хаттамасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 213-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Cтратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген 3-бөлімде:
«Cтратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Мәдениет және өнер саласының бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Мәдениет саласындағы отандық өнімдерге сұраныстың артуын ынталандыру» деген 1.1.3-міндетте:
мына:
«
«Өнер, сауық, демалыс» көрсеткішінің артуын қамтамасыз ету
Статистика агенттігінің деректері
Бұрынғы жылға ИФО %-те
100,0
100,0
105,0
105,0
105,0
105,0
105,0
»
деген жол алынып тасталсын;
«Отандық ақпараттық кеңістіктің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген 2-стратегиялық бағытта:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 "О Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1120
В целях реализации протокола заседания Республиканской бюджетной комиссии от 5 июня 2012 года № 10 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 «О Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 213) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1 «Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства»:
в задаче 1.1.3 «Стимулирование роста востребованности отечественного продукта сферы культуры»:
строку
"
Обеспечение
роста показателя
«Искусство,
развлечения,
отдых»
данные
Агентства
по
статис-
тике
ИФО в %
к
предыду-
щему
году
100,0
100,0
105,0
105,0
105,0
105,0
105,0
"
исключить;
в стратегическом направлении 2 «Повышение конкурентоспособности отечественного информационного пространства»:

«Мемлекеттік ақпараттық саясатты БАҚ арқылы іске асыру» деген 2.1.1-міндетте:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Мемлекеттік тапсырысты іске асыру шеңберінде шығарылған телевизиялық және радио бағдарламалардың көлемі» деген жолда:
«2012 жыл» деген бағанда «113 823» деген сандар «102 165» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттiк саясатты қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерi
Кітап шығару саласы бойынша мемлекеттік саясатты жүргізу шеңберінде қамтылған тақырыптық бағыттардың саны
Тақырыптық бағыттардың саны
17
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерi
АТ-қызметтеріндегі қазақстандық қамтудың үлесі
%
-
-
38
50
65
65
65
»;
002 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң күрделi шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерi
«Формикайтек TVMon Каскад Flash» бағдарламалы-аппаратты кешенді сатып алу
1
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Тiкелей нәтиженiң көрсеткiштерi
Қораптық (лицензиялық) бағдарламалық қамтамасыз етудің көлеміндегі қазақстандық қамтудың үлесі
%
-
-
2
АТ-жабдықтар секторы көлеміндегі қазақстандық қамтудың үлесі
%
-
-
2
»;
021 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу» деген бюджеттік бағдарламада:
тiкелей нәтиженің көрсеткiштерiнде:
«Мемлекеттік тапсырысты іске асыру шеңберінде шыққан телевизиялық және радиобағдарламалар көлемі» деген жолда:

в задаче 2.1.1 «Реализация государственной информационной политики через СМИ»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Объем телевизионных и радиопередач, выпущенных в рамках реализации государственного заказа»:
в графе «2012 год» цифры «113 823» заменить цифрами «102 165»;
в разделе 7 «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1 «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Формирование государственной политики в области культуры и информации»:
после строки
"
Показатели
прямого
результата
Количество
тематических
направлений,
охваченных в
рамках проведения
государственной
политики в сфере
книгоиздания
Кол-во
тема-
тичес-
ких
направ-
лений
17
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Показатели
прямого
результата
Доля
казахстанского
содержания в
IT-услугах
%
-
-
38
50
65
65
65
";
в бюджетной программе 002 «Капитальные расходы Министерства культуры и информации Республики Казахстан»:
после строки
"
Показатели
прямого
результата
Приобретение
программно-
аппаратного
комплекса
«Формикайтек TVMon
Каскад Flash»
комп.
1
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Показатели
прямого
результата
Доля казахстанского
содержания в объеме
коробочного
(лицензионного) ПО
%
-
-
2
Доля казахстанского
содержания в объеме
сектора
IT-оборудования
%
-
-
2
";
в бюджетной программе 021 «Проведение государственной информационной политики»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Объем телевизионных передач и радиопередач, выпущенных в рамках реализации государственного заказа»:

«2012 жыл» деген бағанда «113 823» деген сандар «102 165» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в графе «2012 год» цифры «113 823» заменить цифрами «102 165».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов