"Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі № 1155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
2. «Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 568 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
"Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де
мерекелер туралы" «Қазақстан Республикасы Президентінің
1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгерістер және
толықтырулар енгізу туралы
«Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 4-бабына сәйкесҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 1, 1-құжат; 2003 ж., № 44, 469-құжат; 2007 ж., № 18, 197-құжат; 2008 ж., № 23, 212-құжат; 2009 ж., № 32, 293-құжат; 2011 ж., № 58, 822-құжат) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
«3-1. Байланыс және ақпараттандыру қызметкерлерінің күні – 17 мамыр»;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Журналистер мен полиграфистер күні – 28 маусым»;
мынадай мазмұндағы 22-1-тармақпен толықтырылсын:
«22-1. Ана күні – қыркүйектің үшінші жексенбісі»;
27-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«27. Мұғалім күні – 5 қазан».
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2012 года № 1155
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 «О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан».
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 568 «О проекте Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 «О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики
Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 «О профессиональных
и иных праздниках в Республике Казахстан»
В соответствии со статьей 4 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 «О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 1, ст. 1; 2003 г., № 44, ст. 469; 2007 г., № 18, ст. 197; 2008 г., № 23, ст. 212; 2009 г. № 32, ст. 293; 2011 г., № 58, ст. 822) следующие изменения и дополнения:
перечень профессиональных и иных праздников в Республике Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. День работников связи и информатизации – 17 мая»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. День журналистов и полиграфистов – 28 июня»;
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
«22-1. День матери – третье воскресенье сентября»;
пункт 27 изложить в следующей редакции:
«27. День учителя – 5 октября».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                        Н.Назарбаев